Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Wirówki do sałaty

Odpowiednie narzędzia ułatwiają pracę w kuchni. Kiedy pracuje się w profesjonalnej gastronomii, czyli restauracji, barze, pizzerii, czy innym lokalu gastronomicznym, najważniejsza jest sprawność i szybkość. Wszystkie narzędzia, które ułatwiają pracę, są na wagę złota. Do takich narzędzi możemy zaliczyć wirówki do sałaty. Pozwalają one na szybkie i bardzo skuteczne odsączenie nadmiaru wody z sałaty.

Filtruj według

Sałata jest warzywem, którego używa się w wielu potrawach kuchni całego świata. Dokładne odwirowanie nadmiaru wody pozawala na podanie sałaty, która będzie idealnie odsączona. Wirówka do sałaty zbudowana jest zazwyczaj z trwałego tworzywa sztucznego. Ich produkcją zajmują się największe firmy produkujące sprzęt gastronomiczny, jak chociażby Stalgast.

Wirówki do sałaty, które znajdą Państwo w naszym sklepie gastronomicznym agusto, są najwyższej jakości. Sprzęt jak wirówka do sałaty jest podstawowym wyposażeniem każdej profesjonalnej restauracji, lokalu gastronomicznego, pizzerii, czy baru. Trwałość wirówek sprawia, że jest to narzędzie, które przetrwa całe lata.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się