Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Wyciskacze do czosnku

Czosnek jest składnikiem znanym na całym świecie. Używa się go zarówno w kuchni europejskiej, jak i orientalnej, dlatego każda restauracja, pizzeria, bar, czy inny lokal gastronomiczny musi być wyposażona w dobry wyciskacz do czosnku. Do większości potraw używa się świeżego, wyciskanego czosnku. Z tego powodu jakość wyciskacza do czosnku musi być na wysokim poziomie.

Filtruj według

Wytrzymałość wyciskacza musi być na tyle duża, by z łatwością wytrzymywał on ciągły nacisk. Coraz częściej wyciskacze produkowane są z tworzyw sztucznych, które łączy się z metalowymi elementami. Pozwala to na nadanie rączce wyciskacza jeszcze bardziej ergonomicznego kształtu, dzięki czemu wyciskanie czosnku jest znacznie łatwiejsze.

Czas jest w gastronomii jednym z najważniejszych składników, dlatego wszystkie narzędzia, które ułatwiają pracę, są na wagę złota. Dobre wyciskacze do czosnku, potrafią zaoszczędzić nie tylko czas przy wyciskaniu, ale także i przy zmywaniu, ponieważ materiały sztuczne, takie jak akulon świetnie się czyszczą.

Wyciskacz do czosnku jest podstawowym elementem wyposażania każdej restauracji, lokalu gastronomicznego, pizzerii czy baru. Doskonale sprawdzają się one także w domowej kuchni. Wyciskacze do czosnku produkują najwięksi producenci sprzętu gastronomicznego, jak chociażby firma Stalgast.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się