Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Artykuły stołowe

Z jednej strony artykuły stołowe stanowią uzupełnienie pozostałych elementów zastawy stołowej, takich choćby jak porcelana i sztućce, jak również szkło. Jednak z drugiej to te właśnie dodatki podkreślają charakter całości wyglądu stołu. Stanowczo też myliłby się ten, kto nie skupiłby się również i na nich przy wyposażeniu każdego lokalu gastronomicznego.

Dobierając do naszego sklepu artykuły stołowe dołożyliśmy wszelkich starań, aby były one wykonane ze szlachetnych i trwałych materiałów. Przede wszystkim też kierowaliśmy się kryterium praktyczności zastosowania, bo takie jest ich główne przeznaczenie. Natomiast nie omieszkaliśmy nie zwrócić jednocześnie uwagi na ich ciekawą formę i estetyczne wykończenie.

Filtruj według

Ponadto zadbaliśmy o ich różnorodny przekrój, aby każda z osób odwiedzających nasz sklep mogła dopasować je do indywidualnych upodobań. Tak więc nasza propozycja obejmuje nie tylko praktyczne i wygodne, ale też gustowne artykuły stołowe do serwowania, takie jak patery i oryginalne w kształtach naczynia. Ponadto koszyki i naczynia do jednorazowych przekąsek. Prezentujemy także gamę młynków stołowych i przyprawników. Oczywiście całkiem spora część tej oferty idealnie nadaje się do użytku domowego. Dodatkowo uwzględniliśmy serwetniki, świeczniki, popielniczki i tabliczki stołowe przeznaczone do gastronomii.

Gwarancją trwałości tych produktów są bez wątpienia nasi dostawcy, o ugruntowanej od wielu lat pozycji w dziedzinie wyposażenia gastronomii. Wśród nich są firmy: APS Germany, Hendi, Peugeot, Zieher, Stalgast. Materiały przez nich użyte to często szlachetne gatunki drewna, jak w przypadku młynków Peugeot, czy też eleganckie połączenia stali nierdzewnej i szkła, jak w przypadku wielu innych produktów z tej dziedziny.

Podsumowując, wszystkie dodatkowe akcesoria, które pojawiają się na stole obok wyśmienitych dań stwarzają niepowtarzalne wrażenie. Decydują także o tym, że goście chętnie wracają do restauracji lub kawiarni. Bezsprzecznie na wyjątkową atmosferę i sukces wpływa wiele subtelnych czynników. W tym także to z jakich dzbanków nalewamy aromatyczną herbatę w kawiarni lub w jakim wazonie są kwiaty na stole. Prawdopodobnie w tym przypadku liczy się każdy detal.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się