Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Cukiernice

Cukiernice jest to przedmiot codziennego użytku. Każdego dnia sięgamy do niej po łyżeczkę cukru osładzającą naszą kawę lub herbatę. Wybór odpowiedniej cukiernicy wymaga zastanowienia. Jeśli jesteście na etapie urządzania domu, wybór dodatków tworzących odpowiedni klimat naszego wnętrza jest kluczowy.

Filtruj według

Cukiernice są naczyniem prezentującym się niemalże cały czas, gdy wchodzimy do kuchni lub restauracji. W restauracjach stoją one na każdym stoliku lub na barze. Muszą być one estetyczne i ładne, ale najważniejsze jest to, by były one praktyczne.

Gusta odnośnie stylu naczynia są różne. Możemy wybrać prostą szklaną cukiernicę lub podążać za ostatnimi trendami i wybrać fikuśną miedzianą cukiernicę z rzeźbioną łyżeczką. Jednak najczęstszym wyborem są ceramiczne cukiernice w ciekawych kolorach lub klasycznym białym kolorze. Są one bardzo łatwe w utrzymaniu, czyszczeniu i zawsze pięknie prezentują się na stole lub blacie kuchennym. Atrakcyjny design przyciąga oko, a ciekawy wzór na cukiernicy sprawia, że nasze wnętrze staje się bardziej wyraziste i charakterystyczne.

Jeśli jesteśmy osobami powracającymi do sprawdzonych i prostych rozwiązań, najlepszą propozycją będzie porcelanowa cukiernica w kolorze ecru. Prostota i ten szlachetny materiał, z którego jest wykonana sprawi, że każdy stół będzie wyglądać elegancko i schludnie.

Warto dodać, że agusto jest to jeden z najlepszych sklepów gastronomicznych zajmujących się sprzedażą wszelkiego rodzaju sprzętów potrzebnych w gospodarstwie domowym jak i restauracjach i barach. Szereg specjalistów sprawi, że bez problemu znajdziemy najlepszy sprzęt dla siebie i swoich potrzeb.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się