Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Dzbanki do kawy i herbaty

Wypicie porannej kawy lub herbaty z pięknego dzbanka jest zdecydowanie przyjemniejszym rozpoczęciem dnia, niż sztampowa kawa podawana po prostu w kubku. Dzbanki do kawy i herbaty są również świetnym elementem pozwalającym kontemplować nam każdą chwilę przy kuchennym stole, dolewając sobie ulubionego napoju.

Filtruj według

Możemy znaleźć je w przeróżnych kolorach, wielkościach i kształtach. Od klasycznych szklanych po ceramiczne, porcelanowe i metalowe. Wszystko uzależnione jest od naszych preferencji oraz gustu.

Dzbanki do kawy i herbaty są również bardzo popularnym naczyniem w restauracjach i barach. Herbata lub kawa nalewana bezpośrednio z pięknego dzbanka smakuje zdecydowanie lepiej. Pojemność dzbanków jest różna lecz najczęściej wybieraną pojemnością jest 250-300ml. Jest to większa filiżanka lub kubek.

Najczęstszą formą dzbanków do kawy lub herbaty jest rozwiązanie dzbanek z filiżanką. Nie dość, że jest to bardzo estetyczne i ciekawe połączenie dwóch naczyń, to na dodatek bardzo praktyczne i ułatwiające pracę. Najczęściej dzbanki wykonane są z porcelany lub ceramiki. Dzięki temu wyglądają one świeżo i czysto, a każdy kto będzie z nich pił będzie pod wrażeniem estetyki naczynia.

Jeżeli Twoja restauracja lub dom nie jest jeszcze zaopatrzony w dzbanki do kawy lub herbaty, koniecznie odwiedź sklep agusto. Szereg specjalistów pozwoli dobrać Ci odpowiednie naczynie, które będzie służyć Ci przez długie lata.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się