Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Dzbanki do spieniania mleka

Dzbanki do spieniania mleka powinny znajdować się w każdej restauracji, która podaje przepyszną kawę z ekspresu. Te niepozorne naczynia sprawiają, że nasze ulubione latte macchiato tak smakuje. Dzbanki do spieniania mleka wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki niej nie są podatne na wszelkie uszkodzenia.

Filtruj według

Zazwyczaj ich pojemność wynosi 350 ml, jednak możemy kupić je w większej pojemności. Są one wykonane solidnie i elegancko, dzięki czemu bez problemu możemy je przetrzymywać na widoku. Wygodna rączka, idealny kształt oraz dziubek sprawią, że podawanie kawy stanie się przyjemnością, a nie zdenerwowaniem i stresem.

Dzbanek do spieniania mleka idealnie sprawdzi się również w każdym gospodarstwie domowym. Poranna latte art ze spienionym mlekiem stanie się codzienną bardzo przyjemną rutyną. Warto również dodać, że dzbanki do spieniania mleka możemy nabyć w bardzo przystępnych cenach, więc jest to niezbyt duży wydatek, ale bardzo potrzebny by nasza domowa kawiarnia lub restauracja pracowała jak należy, a klienci byli zadowoleni ze smaku ulubionej kawy.

Dla wygody użytkowników w dzbanku do spieniania mleka znajduje się skala, która pokazuje nam limit do jakiego powinniśmy nalać mleko, by go nie rozlać podczas spieniania. Jeżeli Twoja restauracja nie jest jeszcze wyposażona w dzbanki do spieniania mleka, koniecznie odwieź sklep gastronomiczny agusto.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się