Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Mleczniki

Mleczniki są bardzo popularnym naczyniem w każdym domu lub restauracji. Są one bardzo praktyczne i eleganckie, jeśli uwielbiamy wypić poranną lub popołudniową kawę w towarzystwie rodziny lub przyjaciół. Mlecznik sprawia, że każdy może dozować sobie ile mleka wlać do kawy lub do herbaty.

Filtruj według

Mleczniki możemy kupić w różnych kształtach, rozmiarach oraz wykonane z różnych tworzyw. W tym z ceramiki, porcelany, szkła, a nawet możemy spotkać mleczniki plastikowe.

Ostatnio bardzo modny model mleczników to dzbanuszki z podwójnym szklanym dnem. Są one bardzo estetyczne i świetnie wyglądają na kuchennym stole lub blacie. Mleczniki możemy również spotkać w każdej restauracji lub kawiarni. Jest to świetna alternatywa dla osób, które zdecydowanie wolą panować nad tym ile mleka wleją do ulubionej kawy lub herbaty.

Jeżeli jesteście zwolennikami prostszych rozwiązań, klasyką są porcelanowe lub ceramiczne mleczniki w łagodnych spokojnych kolorach, lub po prostu białe i eleganckie. Ich konstrukcja jest przemyślana by każdy użytkownik mógł swobodnie z nich korzystać. Są wyposażone w rączkę oraz dziubek, który ma za zadanie idealnie dozować odpowiednią porcję mleka. Jeżeli nie posiadasz w swej kolekcji mleczników, koniecznie udaj się do sklepu gastronomicznego agusto. Tam szereg specjalistów sprawi, że Twoje zakupy staną się przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się