Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według
Filtruj według
Marka

Naczynia jednorazowe do przekąsek

Naczynia jednorazowe do przekąsek to nadal bardzo popularne rozwiązanie. By nie tracić czasu na czyszczenie pojemników i sztućców postawmy na naczynia jednorazowego użytku. Papierowe kartoniki na przekąski idealnie sprawdzą się gdy wybierasz się w miejsce, w którym nie masz możliwości umycia i oczyszczenia pojemników wielokrotnego użytku.

Filtruj według

Naczynia jednorazowe do przekąsek są coraz częściej używane w restauracjach. Dzięki czemu nie tracisz czasu na mycie i osuszanie pojemników na żywność. W naczyniach jednorazowego użytku możemy przechowywać frytki, kanapki, sałatki i desery. Po skończonym posiłku możemy bez problemu wyrzucić je do kosza.

Jeśli nadal nie zaopatrzyliście się w naczynia jednorazowego użytku do przekąsek koniecznie odwiedź sklep gastronomiczny agusto i dokonaj odpowiedniego zakupu. Szereg specjalistów pozwoli dobrać Ci odpowiednie naczynia oraz sprzęt by Twoja restauracja lub dom dobrze funkcjonowały. Naczynia jednorazowego użytku jest to częsta forma serwowania dań na wszelkiego rodzaju imprezach plenerowych.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się