Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Patery

Pragniesz by Twoje ciasta i ciasteczka nie tylko smakowały, ale również pięknie wyglądały? Prezentację Twoich dzieł umożliwią Ci patery. Najczęściej patery używane są w cukierniach lub restauracjach. Dzięki nim możemy zaprezentować nasze tarty, ciasteczka i babeczki. Patery najczęściej wykonane są z przeźroczystego szkła, mogą być kilkupoziomowe, jednak najczęściej używamy pater jednopoziomowych, dwupoziomowych i trzypoziomowych.

Filtruj według

Jeśli chodzi o wiodący kształt wśród pater to zdecydowanie okrągły, oryginalnie wykończony na brzegu. Jednak teraz coraz częściej możemy zaobserwować patery o kształcie kwadratowym. Są one bardzo eleganckie i przykuwają uwagę. Często używane są one na wystawnych przyjęciach i ślubach w celu prezentacji słodkości.

Jeśli jesteśmy uwielbiamy klasykę, możemy spotkać patery porcelanowe lub ceramiczne. Przepięknie wyglądają prezentując nasz ulubiony tort lub babeczki. Warto również dodać, że przykuwają uwagę jako ozdoba imprezowego stołu. Przedziały cenowe pater są bardzo duże. Możemy kupić je za małe pieniądze, jak i postawić na coś droższego i nowoczesnego.

Jeżeli nie masz w swoim domu pięknej patery, która będzie prezentować słodkości lub owoce w Twoim domu lub restauracji, koniecznie odwiedź sklep gastronomiczny agusto. Tam znajdziesz szeroki wybór przedmiotów, które planujesz kupić.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się