Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Popielniczki

Jesteś osobą palącą, ale w Twojej restauracji, czy barze nadal nie ma popielniczki, która będzie służyć Ci przez długi czas? Koniecznie poszukaj odpowiedniej popielniczki dla siebie.

Filtruj według

Bardzo popularnym rozwiązaniem ostatnimi czasy są popielniczki kosze. Możesz je bez problemu trzymać na zewnątrz. Dzięki temu dym nie będzie unosił się w pomieszczeniu, w którym się znajdujesz. Kosze wykonane są ze stali nierdzewnej. Są one estetyczne i eleganckie, zajmują mało miejsca i bardzo łatwo się je czyści. Warto również dodać, że posiadają one gumkę, która stabilizuje kosz przed przewróceniem. Popielniczki kosz to bardzo popularne rozwiązanie.

Gdy nie potrzebujesz kosza popielniczki, a wolisz mniejsze rozwiązania, wybierz popielniczkę z opuszczaną klapką, dzięki której popiół nie będzie ulatniał się po spaleniu papierosa. Jeśli wolisz tradycyjne rozwiązania, wybierz szklaną lub wykonaną ze stali nierdzewnej. Są one najczęściej używane i najchętniej kupowane. Warto również dodać, że możemy zakupić popielniczki w różnych kolorach i kształtach, by wpasowały się do wystroju naszego pomieszczenia.

Jeśli nie zaopatrzyliście się w stylową popielniczkę, odwiedźcie sklep agusto. Tam znajdziecie wiele produktów, które bez wątpienia sprostają Twoim oczekiwaniom.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się