Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Półmiski

Gdy planujesz przyjęcie lub prowadzisz restaurację, w której odbywają się spotkania biznesowe lub wesela, by stoły wyglądały pięknie i praktycznie prezentowały potrawy, potrzebne są półmiski. Są to naczynia, na których bez problemu zaprezentujesz sztukę mięsa, sery, szynki czy inne przekąski na przyjęciu rodzinnym lub wystawnym weselu.

Filtruj według

Półmiski najczęściej wykonane są z wysokiej jakości porcelany lub ceramiki. Możemy zakupić je w różnych rozmiarach, jednak ich kształt najczęściej jest podłużny lub owalny. Możemy je czyścić w zmywarce i używać w mikrofali. Półmiski wykonane z wysokiej jakości porcelany i ceramiki są bardzo odporne na wszelkie zadrapania i uszkodzenia. Dzięki temu możemy zaoszczędzić wiele pieniędzy na wymianę zastawy.

Półmiski możemy kupić w różnych kolorach oraz z przeróżnymi wzorami. Jednak najczęściej kupowane są białe eleganckie półmiski, które są odporne na blaknięcie i otarcia. Jeżeli nie masz odpowiednich półmisków w swej zastawie obiadowej lub restauracyjnej koniecznie odwiedź sklep gastronomiczny agusto. Tam szereg specjalistów sprawi, że wybór odpowiedniego półmiska stanie się dużo prostszy i łatwiejszy, a zakupy będą przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się