Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Serwetniki

Serwetniki to bardzo praktyczna i przydatna rzecz w każdej restauracji, barze i na domowym stole. Serwetniki idealnie sprawdzą się, gdy jesteśmy rodzicami małego dziecka, które uczy się samodzielnie jeść. Serwetnik w szybki sposób dozuje odpowiednią ilość serwetek, która jest nam potrzebna do oczyszczenia rąk lub ust po posiłku.

Filtruj według

Najczęstszym wyborem są serwetniki wykonane ze stali nierdzewnej, które nie są podatne na wszelkie uszkodzenia i zarysowania. Jednak, gdy potrzebujemy czegoś bardziej efektywnego na nasz domowy stół możemy postawić na drewniane lub ceramiczne serwetniki. Są one dostępne w bardzo przystępnych cenach. Bardzo ładnie prezentują się na stole i sprawiają, że domownicy lub klienci restauracji czują się bardziej komfortowo jedząc ulubiony obiad lub deser.

Jeśli nie stawiamy na wygląd, a na praktyczność to warto zainwestować w dyspensery do serwetek. Są one bardzo praktyczne w miejscach, gdzie codziennie wiele osób korzysta z naszych usług gastronomicznych i nie mamy czasu ciągle uzupełniać niedoboru chusteczek w serwetniku.

Serwetniki idealnie sprawdzą się na przyjęciu zorganizowanym przez ciebie lub na pikniku.

Jeżeli nie zaopatrzyliście się jeszcze w serwetniki to koniecznie odwiedźcie sklep gastronomiczny agusto. Tam z pewnością znajdziecie szukane przez was produkty gastronomiczne, a zakupy staną się przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się