Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Sosjerki

Sosjerki są to bardzo przydatne naczynia zarówno w gospodarstwie domowym jak i restauracjach, czy barach. Dzięki odpowiedniej sosjerce możemy dokładnie i estetycznie polać danie sosem lub dipem. Najczęściej używanymi sosjerkami są sosjerki szklane wykonane z przeźroczystego szkła z rączką i dziubkiem, dzięki któremu możemy w prosty i łatwy sposób polać sosem nasze ulubione danie.

Filtruj według

Sosjerki są częstym narzędziem używanym w restauracjach, zarówno w kuchni jak i na sali, gdzie jedzą goście. Dzięki nim każdy gość może polać danie odpowiednią dla niego ilością sosu. Sosjerki najczęściej mają pojemność 60 ml. Jednak możemy znaleźć o większej i oczywiście mniejszej pojemności.

Jeżeli jesteśmy fanami klasyki możemy zakupić sosjerki ceramiczne lub porcelanowe, prócz tego, że idealnie sprawdzają się w kuchni, to jeszcze pięknie wyglądają zdobiąc nasz stół. Najczęściej są one pięknie zdobione. Nierzadko możemy je spotkać w zestawie z talerzykiem, który chroni nasz obrus przed zabrudzeniami. Jest to bardzo praktyczna wersja i najczęściej kupowana.

Jeżeli jesteś na etapie kompletowania zastawy do domu lub restauracji koniecznie odwiedź sklep gastronomiczny agusto. Tam znajdziesz duży wybór sosjerek i zastawy obiadowej, która jest potrzebna zarówno w każdej restauracji jak i w każdym domu.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się