Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według

Tabliczki stołowe

Tabliczki stołowe to bardzo przydatna rzecz w każdej restauracji czy barze. Dzięki nim nie panuje wszechogarniający chaos, a kelnerzy panują nad numeracją stolików oraz daniami, które muszą wydać. Tabliczki stołowe najczęściej wykonane są ze stali nierdzewnej lub papieru pokrytego folią.

Filtruj według

Tabliczki wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej są niesamowicie wytrzymałe na wszelkie uszkodzenia oraz otarcia. Kupując tego typu tabliczki nie musimy martwić się o to, że zniszczą się po kilku użyciach. Z tabliczkami mniej odpornymi może być trochę trudniej lecz odpowiednio traktowane posłużą Ci długi czas.

Warto również dodać, że na tabliczkach możesz wygrawerować co tylko zechcesz. Prócz numerków stolików, świetnie sprawdzą się miłe słowa dla gościa na odwrocie tabliczki. Dzięki temu od samego wejścia poprawimy humor naszym gościom.

Tabliczki stołowe są dostępne w bardzo przystępnych cenach, dlatego praktycznie każdy może sobie na nie pozwolić. Ich design zależy od tego jaki efekt chcemy uzyskać.

Jeśli Twoja restauracja lub bar nie została jeszcze zaopatrzona w tabliczki stołowe koniecznie odwiedź sklep gastronomiczny agusto. Tam znajdziesz szeroki wybór odnośnie artykułów gastronomicznych w tym tabliczek i wszystkich potrzebnych rzeczy do prowadzenia restauracji.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się