Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według
Filtruj według
Marka

Tabliczki ścienne

Tabliczki ścienne to bardzo przydatne narzędzie, które idealnie nada się w każdej restauracji, barze lub budynku, w którym gościmy codziennie wiele osób. Dzięki nim nie narażamy gości na pomyłkę, zgubienie lub złamanie regulaminu panującego w restauracjach.

Filtruj według

Tabliczki ścienne najczęściej wykonane są z plastiku lub wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki temu nie są one narażone na wszelkie zadrapania, czy uszkodzenia. Tabliczki ścienne możemy spotkać praktycznie w każdej restauracji, do której chodzimy na co dzień. Nierzadko tabliczki ścienne są wykorzystywane do tego by informować gości jakie menu konkretnego dnia panuje w restauracji czy barze. Jest to bardzo trafny sposób, gdyż każdy gość który wchodzi do restauracji od razu zwraca uwagę na menu. A co za tym idzie szybciej i trafniej zamawia posiłek.

Tabliczki ścienne po których można pisać kredą to istny hit ostatnich lat. Praktycznie każda restauracja, bar posiadają tablicę kredową, na której codziennie podawane są dania dnia. Jeśli prowadzisz restaurację i nie posiadasz tabliczki ściennej koniecznie zaopatrz swoją restaurację w to bardzo przydatne urządzenie. Sklep gastronomiczny agusto posiada bardzo dużą kolekcję tabliczek ściennych. Szereg specjalistów bardzo chętnie doradzi Ci by twój wybór był trafny i posłużył Ci długie lata.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się