Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Wazy

Niedzielny obiad u babci lub bankiet w restauracji kojarzy nam się z przepysznym jedzeniem, które podawane jest w równie pięknych naczyniach, które idealnie prezentują się na każdym stole. Wśród tych naczyń są wazy, w których podawana jest zupa na każdym przyjęciu. Idealna waza powinna cechować się wytrzymałością, estetyką i pięknym designem.

Filtruj według

Wazy najczęściej wykonane są z porcelany lub ceramiki. Ich biały kolor przypomina nam o tym jak ważne jest przyjęcie, na które przybyliśmy. Wazy najczęściej wykonane są do pojemności 5l, jednak możemy znaleźć wazy o mniejszej i większej pojemności. Są one zaopatrzone w przykrywkę oraz miejsce, w którym ma znaleźć się chochelka.

Wazy możemy kupić w białym klasycznym kolorze lub z ornamentami. Te z ornamentami są przepięknie malowane w różnych kolorach lecz wiodącym jest kolor błękitny i bladoróżowy. Nowoczesne wazy wykonane są w formie bardziej surowej i ostrej.

Zdarzają się wazy o kształcie kwadratowym o dość ostrych kantach lecz najczęstszym wyborem są wazy okrągłe, fikuśne o bardzo ciekawym designie.

Jeżeli nie zaopatrzyliście swojego domu czy lokalu gastronomicznego w idealną wazę koniecznie odwiedźcie sklep gastronomiczny agusto. Również w każdej restauracji przyda się odświeżenie dawnej zastawy, dlatego każdy w sklepie gastronomicznym agusto znajdzie coś dla siebie.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się