Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Filtruj według

Producenci
materiał wykonania
zastosowania
Pakowane po
średnica [mm]
Pojemność ml
wysokość [mm]
Filtruj

Butelki

Ostatnimi czasy bardzo modnym rozwiązaniem w kuchni są szklane butelki, do których możemy wlać ulubioną oliwę z oliwek lub oranżadę. Niektóre butelki sprzedawane są z korkowym korkiem, który zabezpiecza płyn przed wylaniem.

Butelki to świetna alternatywa dla dzisiejszych wazonów. Wiele osób decyduje się na zakup przeźroczystych butelek, by służyły one za wazony na stołach restauracyjnych lub domowych. Butelki wykorzystywane są również jako prezent dla weselnych gości. Często ich zawartość stanowi miód pitny lub jakiś trunek, którym chcemy wynagrodzić gości za przybycie na nasze przyjecie.

Butelkowy kolor butelek to również bardzo popularne i modne rozwiązanie. Butelki sprzedawane są w rozmiarach 200ml,250ml,300ml i 500ml. Więc każdy znajdzie dla siebie odpowiednią pojemność butelki

Jeżeli Twoja restauracja, bar lub cukiernia nie posiada butelek, które można wykorzystać do wielu celów gastronomicznych i dekoracyjnych, koniecznie odwiedź sklep gastronomiczny agusto. Tam z pewnością znajdziesz dla siebie odpowiednią propozycję, która dzięki świetnej jakości posłuży Ci przez długie lata.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się