Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Filtruj według

Producenci
materiał wykonania
zastosowania
Pakowane po
Szerokość [mm]
Długość [mm]
średnica [mm]
Pojemność ml
wysokość [mm]
Filtruj

Dzbanki

Dzbanki są bardzo powszechnymi naczyniami używanymi zarówno w naszych domach, jak i wystawnych restauracjach czy barach. Ostatnimi czasy najbardziej popularnymi stały się dzbanki stworzone z przeźroczystego szkła z rączką lub zwyczajnie proste w swym fasonie.

Dzbanki te są bardzo łatwe i proste w utrzymaniu i czyszczeniu. Możemy pozwolić sobie na mycie ich w zmywarce. Na ich szklanej powierzchni nie powstaną żadne ślady lub zadrapania. Dzbanki zazwyczaj mają pojemność 1,5l lecz zdarzają się też dzbanki o pojemności 2l, a nawet 3l i 5l.

Dzięki temu, że dzbanek stworzony jest ze szkła jest lekki i poręczny. W łatwy sposób możemy wypolerować jego powierzchnię by lśniła i cieszyła nasze oko jeszcze bardziej. Dzięki temu, że dzbanek jest przeźroczysty możemy podziwiać kolor ulubionego soku i kontrolować ile zostało go w naczyniu.

Jeśli w Twoim domu lub restauracji nie ma pięknych dzbanków cieszących się coraz większą popularnością, koniecznie musisz je nabyć w sklepie gastronomicznym agusto. Jest to wykwalifikowany gastronomiczny sklep, który pomoże Ci bez wątpienia w doborze odpowiedniego dzbanka do soków.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się