Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Filtruj według

Producenci
materiał wykonania
zastosowania
Pakowane po
średnica [mm]
Pojemność ml
wysokość [mm]
Filtruj

Kieliszki do koniaku

Kieliszki do koniaku, nazywane również często koniakówkami, mają charakterystyczny kształt. Ten tradycyjny i szlachetny trunek wymaga bowiem takiego kieliszka, który wydobędzie wszystkie jego walory. Z tego też względu kieliszki do koniaku mają pękaty kształt na krótkiej nóżce. Idealnie wręcz dopasowują się do dłoni, która ogrzewa zawartość czaszy.

Dodatkowo jeśli są przeznaczone do gastronomii muszą spełnić szereg istotnych kryteriów. Podobnie jak inne rodzaje kieliszków: do wina, drinków lub wody powinny być produkowane z najlepszej jakości szkła. I właśnie takie propozycje koniakówek wybraliśmy do oferty naszego sklepu. Cechuje je podwyższona odporność na uszkodzenia typu mechanicznego. Są także mało wrażliwe na działanie zmian termicznych. Ponadto dzięki dużej przejrzystości bardzo dobrze prezentują się na stołach. Szkło słabej jakości ma małe szanse przetrwać bez ubytków.

Kieliszki do koniaku, jak i cała zastawa stołowa są w gastronomii narażane na maksymalne użytkowanie. Można uchronić się przed stłuczkami, a więc i stratami. Po pierwsze wyposażając lokal w szkło od wiarygodnego producenta. Po drugie dobrze byłoby przestrzegać zasad przechowywania, jak i mycia szkła. Dlatego wyposażając restaurację, kawiarnię, a zwłaszcza bar warto pomyśleć o specjalistycznej zmywarce gastronomicznej do szkła. Urządzenia tego typu i odpowiednia chemia myjąca gwarantują idealny wygląd szkła. Nie zdarza się, aby miały nieestetyczne zacieki lub smugi. Dodatkowo zmywarka w barze lub kawiarni odciąża personel. Zainstalowana pod blatem nie zajmuje miejsca, a jej załadunek lub opróżniane zajmuje niewiele czasu.

Z zasady kruche i delikatne szkło, może służyć o wiele dłużej przy przestrzeganiu zasad obchodzenia się z nim. Przede wszystkim istotny jest tutaj serwis przy użyciu tac. Jeśli trzeba je przewozić, co zdarza się bardzo często przy organizacji eventów, należy zaopatrzyć się w kosze do przechowywania szkła. Dysponujemy szerokim asortymentem szkła gastronomicznego, od kieliszków i szklanek po karafki i pucharki. Chętnie też podpowiemy jakie szkło jest godne polecenia, jak również jakie rodzaje kieliszków będą odpowiadały potrzebom Państwa lokalu gastronomicznego.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się