Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Filtruj według

Producenci
materiał wykonania
zastosowania
Pakowane po
średnica [mm]
Pojemność ml
wysokość [mm]
Filtruj

Kieliszki do szampana

Każda restauracja, bar i kawiarnia powinny mieć szkło przeznaczone do gastronomii. Bez wątpienia odpowiednio skomponowana i szeroka gama szkła w dużych ilościach jest konieczna podczas bankietów i eventów. Potrzebne są kieliszki o różnych pojemnościach i kształtach. Zazwyczaj przy ich wyborze należy kierować się upodobaniami gości. Inny będzie zestaw szkła w kawiarni, a inny w pubie. Z pewnością warto wziąć pod uwagę: kieliszki do drinków, wina a także kieliszki do szampana. Dodatkowo przydadzą się kieliszki do wódki, brandy i koniaku, a także goblety do wody. Ponadto warto też zadbać o pozostałe rodzaje szkła takie, jak szklanki i karafki.

Jeśli chodzi o kieliszki do szampana ostatnio dominuje trend na wąskie kształty czarek, osadzone na wysokiej nóżce. Ten smukły rodzaj pozwala na dłuższe delektowanie się bąbelkami. W naszej ofercie mamy także kieliszki do szampana o tradycyjnym, szerokim kształcie czarek. Szkło, z którego je wykonano ma doskonałe parametry przejrzystości. Dlatego idealnie prezentują się zarówno na stołach, jak i na tacach przy powitaniu gości. Podawanie szampana wymaga także odpowiednich akcesoriów, takich jak wiaderka lub też misy do szampana. W rezultacie trunek pozostaje schłodzony na dłużej.

Oferta szkła jest bardzo szeroka i zróżnicowana. Wybierając jego dostawców dobrze byłoby uwzględnić tylko tych, którzy oferują typowe szkło gastronomiczne. Takie bowiem szkło ma odpowiednie parametry. Unikniemy w ten sposób ryzyka strat. Trwałe szkło to takie, które ni e wyszczerbia się i nie rysuje. Jest też bezpieczne, bo pęka w kontrolowany sposób, czyli bez ryzyka sporej ilości drobnych odprysków na dużej przestrzeni. Dobrze znosi ciągły kontakt z innymi elementami zastawy stołowej. Nie ulega pękaniu podczas polerowania lub mycia. Pamiętajmy, że mycie w zmywarce gastronomicznej jest raczej intensywne. Szkło przystosowane do gastronomii nie ma matowego wyglądu nawet po kilkuset cyklach takiego mycia. Strzelające korki od szampana są obietnicą dobrej zabawy. Jakże często toasty wznoszone szampanem uświetniają także spotkania rodzinne i towarzyskie. Piękne szampanówki zapewnią elegancką oprawę domowego przyjęcia.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się