Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Filtruj według

Producenci
materiał wykonania
zastosowania
Pakowane po
średnica [mm]
Pojemność ml
wysokość [mm]
Filtruj

Szklanki do gorących napojów

Szklanki do kawy lub herbaty to bardzo popularne naczynia. Większość z nas uwielbia pić poranną kawę lub herbatę w przeźroczystych szklanych szklankach, które ukazują nam kolor naszego ulubionego napoju. Warto również dodać, że coraz więcej z nas decyduje się na zakup szklanek do gorących napojów zastępując tym samym kubki.

Szklanki do gorących napojów charakteryzują się tym, że bez przeszkód możemy wlać do nich wrzątek i nie musimy się obawiać, że szklanka pęknie. Szklanki wykonane są za szkła hartowanego, dzięki czemu nie jesteśmy narażeni na oparzenia lub nagłe uszkodzenia szklanek. Szklanki bez problemu możemy myć w zmywarkach. Nie musimy się martwić, że stanie się z nimi coś złego.

Szklanki najczęściej występują w pojemnościach 200 ml, 250 ml i 300 ml. Są to pojemności, które najczęściej używamy do napojów. Szklanki do gorących napojów używane są w restauracjach, barach i gospodarstwach domowych. Są dostępne w przeróżnych wzorach i rozmiarach, więc wszystko zależy od nas na co się zdecydujemy.

Jeżeli w swej kolekcji nie posiadasz jeszcze szklanek do gorących napojów koniecznie musisz się w nie zaopatrzyć na stronie sklepu gastronomicznego agusto. Tam specjaliści pomogą dokonać odpowiedniego wyboru, z którego bez wątpienia będziecie zadowoleni przez długie lata.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się