Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Filtruj według

Producenci
materiał wykonania
zastosowania
Pakowane po
średnica [mm]
Pojemność ml
wysokość [mm]
Filtruj

Szklanki do irish coffee

Szklanki do Irish Coffee to bardzo popularne naczynie w każdej kawiarni, restauracji i barze podaje się w nich kawę po irlandzku. Jest ona niezwykle esencjonalna. Szklanki wykonane są z wysokiej jakości szkła, dzięki czemu są odporne na wszelkie otarcia, zarysowania i stłuczenie. Idealnie gładka powierzchnia szklanki sprawia, że wszelkie zarazki oraz bakterie nie mają możliwości przetrwania na jej powierzchni. Warto również dodać, że szklanka przeznaczona jest do serwowania zarówno ciepłych jak i zimnych napojów.

Szklanki do Irish Coffee cechują się niesamowitym wyglądem oraz estetyką, dzięki czemu nasza ulubiona kawa będzie smakować nam jeszcze bardziej niż dotychczas.

Szklanki do Irish Coffee są dostępne w różnych pojemnościach, jednak najczęściej możemy je znaleźć w pojemności 200 ml i 250 ml. Dzięki dobrze przemyślanemu designowi oraz uchwytowi szklanka stabilnie trzyma się w dłoni i bez problemu możemy z niej pić nawet bardzo gorącą kawę.

Najczęściej szklanki do Irish Coffee sprzedawane są w zestawach, dzięki czemu oszczędzasz swoje pieniądze oraz czas na szukanie podobnych szklanek by zestaw do siebie pasował. Jeżeli Twoja kawiarnia, restauracja, bar czy gospodarstwo domowe nie jest jeszcze zaopatrzone w szklanki do Irish Coffee koniecznie odwiedź sklep gastronomiczny agusto. Tam z pewnością znajdziesz dla siebie idealne szklanki do kawy po irlandzku i nie tylko.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się