Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Filtruj według

Producenci
materiał wykonania
zastosowania
Pakowane po
średnica [mm]
Pojemność ml
wysokość [mm]
Filtruj

Szklanki do irish coffee

Szklanki do Irish Coffee to bardzo popularne naczynie w każdej kawiarni, restauracji i barze podaje się w nich kawę po irlandzku. Jest ona niezwykle esencjonalna. Szklanki wykonane są z wysokiej jakości szkła, dzięki czemu są odporne na wszelkie otarcia, zarysowania i stłuczenie. Idealnie gładka powierzchnia szklanki sprawia, że wszelkie zarazki oraz bakterie nie mają możliwości przetrwania na jej powierzchni. Warto również dodać, że szklanka przeznaczona jest do serwowania zarówno ciepłych jak i zimnych napojów.

Filtruj według

Szklanki do Irish Coffee cechują się niesamowitym wyglądem oraz estetyką, dzięki czemu nasza ulubiona kawa będzie smakować nam jeszcze bardziej niż dotychczas.

Szklanki do Irish Coffee są dostępne w różnych pojemnościach, jednak najczęściej możemy je znaleźć w pojemności 200 ml i 250 ml. Dzięki dobrze przemyślanemu designowi oraz uchwytowi szklanka stabilnie trzyma się w dłoni i bez problemu możemy z niej pić nawet bardzo gorącą kawę.

Najczęściej szklanki do Irish Coffee sprzedawane są w zestawach, dzięki czemu oszczędzasz swoje pieniądze oraz czas na szukanie podobnych szklanek by zestaw do siebie pasował. Jeżeli Twoja kawiarnia, restauracja, bar czy gospodarstwo domowe nie jest jeszcze zaopatrzone w szklanki do Irish Coffee koniecznie odwiedź sklep gastronomiczny agusto. Tam z pewnością znajdziesz dla siebie idealne szklanki do kawy po irlandzku i nie tylko.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się