Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Filtruj według

Producenci
materiał wykonania
zastosowania
Pojemność ml
Filtruj

Szklanki do latte

Szklanki do kawy latte to ostatnimi czasy bardzo modny a zarazem bardzo praktyczny nabytek zarówno w gospodarstwie domowym, jak i każdej restauracji, kawiarni czy barze. Bardzo modną propozycją szklanek do latte są te z podwójną ścianką. Kawa latte przepięknie prezentuje się w tego typu szklance, dlatego przez ostatni czas jest coraz bardziej rozchwytywanym szklanym naczyniem. Szklanka dzięki podwójnym ściankom utrzymuje odpowiednią temperaturę kawy.

Pojemność szklanek do latte to najczęściej 320 ml-350 ml, ale bywają też szklanki o pojemności 250 ml. Kawa latte, to jedna z najbardziej popularnych kaw, dlatego jej picie jest swego rodzaju celebracją. Picie jej powinno być przede wszystkim bezpieczne a szklanka, z której ją piejmy powinna spełniać najwyższe normy bezpieczeństwa.

Dlatego szklanki do kawy latte stworzone są z wysokiej jakości szkła hartowanego, dzięki czemu nie jesteśmy narażeni na oparzenia lub wszelkiego rodzaju nieprzewidziane sytuacje. Szklanki do kawy latte możemy kupić w sklepie gastronomicznym agusto, tam znajdziemy szeroki wybór szklanek do naszej ulubionej kawy. Dzięki czemu jej picie nie będzie tylko cudownym aspektem smakowym, ale również wizualnym.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się