Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Filtruj według

Producenci
materiał wykonania
zastosowania
Pakowane po
średnica [mm]
Pojemność ml
wysokość [mm]
Filtruj

Szklanki niskie

Szklanki niskie to popularne naczynie w każdym domu. Idealnie nadadzą się do wody lub ulubionego soku. Możemy je znaleźć w przeróżnych wzorach i o różnej pojemności. Ostatnio bardzo modnym wzorem będą szklanki o prostej strukturze lub o wyrazistych wzorach.

Szklanki stworzone są z wysokiej jakości przeźroczystego lub kolorowego szkła, dzięki czemu bez wątpienia każdy z nas znajdzie coś dla siebie. Warto również dodać, że szklanki niskie idealnie nadadzą się do ozdoby naszej kuchni szczególnie wtedy kiedy są one w niestandardowych wzorach lub kolorach.

Bardzo modnymi wzorami szklanek ostatnimi czasy są szklanki o bardzo nietypowej strukturze. Ulubiony sok będzie wyglądał w nich zdecydowanie bardziej efektownie, niż w szklance o prostym wzorze. Dla miłośników stylu vintage też coś się znajdzie.

Szklanki grają w naszym życiu codziennym bardzo ważną rolę, od samego obudzenia się, do zaśnięcia posługujemy się nimi by napić się wody lub soku. Dlatego muszą być one szczególnie dobrze dobrane do naszych potrzeb.

Jeżeli nie zaopatrzyłeś swojego gospodarstwa domowego lub restauracji w szklanki niskie koniecznie zrób zakupy w sklepie gastronomicznym agusto. Tam znajdziesz bardzo szeroki wybór. A szereg specjalistów pomoże dobrać Ci odpowiednie naczynia do Twoich potrzeb.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się