Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Filtruj według

Producenci
materiał wykonania
zastosowania
Pakowane po
Długość [mm]
średnica [mm]
Pojemność ml
wysokość [mm]
Filtruj

Szkło do serwowania

Szkło do serwowania wszelkiego rodzaju dipów, sosów i innych małych przekąsek to bardzo popularne naczynia. Idealnie nadadzą się w gospodarstwie domowym jak i restauracji, pizzerii, barze, czy innym lokalu gastronomicznym. Najczęściej wykonane są one z wysokiej jakości szkła. Idealnie nadadzą się do serwowania wszelkiego rodzaju sosów, oliwek czy innych przekąsek podawanych do zamawianego przez nas dania.

W restauracjach zajmują one szczególne miejsce, gdyż często zamawiamy tam potrawy, do których osobno zostają podawane sosy lub oliwy. Jednak najczęściej szkło do serwowania możemy spotkać w kuchni azjatyckiej. Zawsze gdy zamawiamy sushi możemy zaobserwować, że sosy podawane są oddzielnie w estetycznych małych naczyniach do tego przeznaczonych.

Gdy nie posiadasz szkła do serwowania koniecznie musisz się w nie zaopatrzyć. Przyjęcie, na którym zaserwujesz przekąski w naczyniach do serwowania, będą wyglądać zdecydowanie bardziej profesjonalnie i wystawnie.

Małe naczynia najczęściej w kwadratowym kształcie sprawią, że Twój stół będzie wyglądał elegancko. Warto również dodać, że szkło do serwowania wykonane jest z bardzo trwałych materiałów. Dzięki temu przez długi czad będziemy mogli cieszyć się widokiem pięknych naczyń na naszym przyjęciu. Z powodzeniem możemy je czyścić w zmywarkach. Dzięki temu zaoszczędzimy wodę i energię. Jeśli planujesz zakup szkła do serwowania odwiedź sklep gastronomiczny agusto.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się