Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Piece gastronomiczne

Inwestowanie nawet w niewielką restaurację lub lokal gastronomiczny wymaga odpowiedniego budżetu. Dlatego też potrzebny jest rzetelny biznesplan zakładający inwestycję w sprawdzone rozwiązania dla profesjonalnej gastronomii. Z pewnością inwestycją, która zwróci się w bardzo krótkim czasie jest inwestycja w piece gastronomiczne. Przede wszystkim dlatego, że są to najbardziej nowoczesne i uniwersalne urządzenia, które zastępują pracę wielu innych sprzętów w kuchni. Ponadto ich innowacyjna technologia pozwala na stosowanie różnych technik obróbki takich jak: gotowanie, blanszowanie, grillowanie, piecznie czy też wędzenie.

Filtruj według

Ze względu na możliwość jednoczesnej produkcji dużej ilości dań są idealnym wyposażeniem do kuchni profesjonalnej. To właśnie tutaj nie tylko trzeba przygotować odpowiednio dużą ilość dań, ale też należy dostosować sprzęt do bogatego menu. Dzięki tym urządzeniom jest to możliwe, gdyż można w nich przyrządzać równolegle wiele dań z zupełnie różnych składników.

Co więcej, piece gastronomiczne odpowiadają zarówno na potrzeby bistro lub osiedlowego baru. Znakomicie nadają się do restauracji a’ la carte. Są również niezbędne w dużych obiektach gastronomicznych, bo wydawanie masowej ilości posiłków naraz, oznacza również regenerację wcześniej przygotowanych potraw. Przy czym spełniają także jedno z najważniejszych w gastronomii kryteriów, czyli krótki czas przygotowania dania. Piece gastronomiczne w naszej ofercie, to piece konwekcyjno – parowe, piece konwekcyjne, piece piekarniczo – cukiernicze, a także piece do pizzy. Oferujemy także sprzęt kompatybilny z nimi, czyli podstawy i wózki, okapy oraz garowniki. Ponadto mamy szeroki wachlarz blach i wszelkiego rodzaju akcesoriów zapewniających wydajną i bezpieczną pracę personelu.

Sprzęt dla gastronomii musi być niezawodny. Polecamy urządzenia produkowane przez sprawdzone firmy o najwyższej jakości: Convotherm, Hendi, Red Fox, Stalgast, RM Gastro, Retigo, Rational. Wyprodukowano je w oparciu o najlepsze dla gastronomii rozwiązania. Zapewniając Państwu komleksową obsługę nasza firma świadczy również usługi serwisowe, montażu i przeglądów pieców. Proponowany przez nas sprzęt jest objęty gwarancją producenta i wykonany z trwałych komponentów. Oferowane przez nas piece gastronomiczne pozwalają rozwinąć skrzydła Szefowi Kuchni przy tworzeniu menu o naprawdę znakomitym poziomie. Dzięki nowoczesnej technologii zastosowanej w piecach dania są nie tylko znakomite, ale też zdrowe. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi Doradcami, którzy pomogą w procesie wyboru pieca odpowiedniego do Państwa koncepcji.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się