Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Kutry i Blixery

Kutry i blixery to nieodzowne wyposażenie dla obiektów gastronomicznych i firm cateringowych. To dzięki nim w krótkim czasie można wyprodukować duże ilości nawet bardzo pracochłonnych dań jak na przykład, pasztety, rolady, tatary, przeciery i sosy. Idealnie też sprawdzają się do wyrabiania ciasta i mas cukierniczych. Po pierwsze ich zadaniem jest obróbka bardzo różnorodnych składników. Po drugie służą do rozdrabniania, mielenia, jak i mieszania. Perfekcyjnie siekają zioła, warzywa i mięso. Ponadto kroją, mielą i mieszają bardzo dokładnie mięso i ryby. To multifunkcyjne, nowoczesne urządzenia o wysokiej wydajności przydatne w każdej profesjonalnej kuchni.

Filtruj według

Dlatego w ofercie naszego sklepu zgromadziliśmy sprzęt o wysokim standardzie i wyjątkowych funkcjach, specjalistycznych producentów, którzy stosują najnowsze rozwiązania i materiały. Zatem proponujemy sprawdzone i objęte gwarancją urządzenia firm: Robot Coupe, RM Gastro, RedFox oraz Sammic.

Tego typu kutry i blixery nadają się do długiej pracy nawet przy intensywnej eksploatacji dlatego, że wykonano je z wyjątkowo wytrzymałych komponentów. To głównie stal nierdzewna i aluminium, które są odpowiedzialne za wysoką jakość i efektywność tych urządzeń. Dodatkowo warto podkreślić, że większość czynności krojenia lub mielenia nawet bardzo twardych składników wykonują w zaledwie kilka sekund. Jest to możliwe dzięki bardzo wydajnym silnikom o dużej mocy. Dodatkowo konstrukcje wytrzymałych noży lub tarcz zapewniają powtarzalność cięcia.

W wybranych modelach zastosowano pokrywy z przezroczystego poliwęglanu, dzięki którym można kontrolować proces i dodawać kolejne partie składników. Wyróżnia je również łatwa obsługa i ergonomiczne podejście. Częstym rozwiązaniem jest elektroniczny i intuicyjny panel, który pozwala na zaprogramowanie czasu pracy l uwłaczenie trybu pulsacyjnego. Na szczególną uwagę zasługuje też specjalnie opracowany system bezpieczeństwa pracy, bo działa on tak, żeby przy niedokładnym ułożeniu naczynia bądź otwarciu pokrywy silnik automatycznie wyłączył się.

Kutry i blixery, a także szatkownice, emulgatory i maszyny wielofunkcyjne z naszej oferty to wysoce wydajne i niezawodne urządzenia. Tego typu wyposażenie podnosi komfort pracy i wydajność personelu. Z pewnością to podstawa w usługach cateringowych, punktach produkujących garmażerkę, lub obiektach zbiorowego żywienia. Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi przez nas, najlepszymi modelami dla branży gastronomicznej.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się