Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Kotleciarki / Steakery

Wielu z nas nie wyobraża sobie obiadu bez porządnej porcji mięsa. Z tego powodu lokale gastronomiczne zaopatrują się w profesjonalne sprzęty, takie jak kotleciarka do mięsa, aby wznieść się na wyżyny serwowania dań mięsnych. Istnieją różne rodzaje tego urządzenia, ale niezależnie od tego, jakiego typu jest maszynka do rozbijania mięsa, znacznie skróci ona czas przygotowywania kotletów, steków, filetów, czy bitek. Klientom dostarczy wyjątkowych uniesień smakowych, dzięki bardziej pulchnej i soczystej formie mięsa.

W naszej ofercie posiadamy wyłącznie kotleciarki, które cechują się wyjątkową wytrzymałością i funkcjonalnością.

Filtruj według

Czym się wyróżniają nasze kotleciarki?

Maszyny do rozbijania mięsa, które mamy w ofercie wyróżniają się przede wszystkim trwałością i niezawodnością, dlatego warto zainwestować raz w produkty wysokiej jakości, ponieważ będziecie mogli z nich korzystać przez długie lata. Dodatkowo warto nadmienić, że wszystkie kotleciarki z naszego asortymentu są wykonane z wysokojakościowych materiałów, które są przeznaczone do kontaktu z żywnością. Kolejnym plusem jest fakt, że wyposażone są w antypoślizgowe nasadki na nóżki, które zapewniają bezpieczeństwo podczas korzystania z nich.

Dlaczego warto mieć kotleciarkę w swoim lokalu?

Kotleciarka przyda się w każdym lokalu gastronomicznym, który oferuje swoim klientom dania mięsne. Specyficzna konstrukcja tych urządzeń sprawia, że podczas obróbki mięsa nie traci się go tyle, ile podczas tradycyjnej metody, to sprawia, że takie rozwiązanie daje nam codzienne oszczędności w postaci produktów. Kolejną korzyścią jest jakość mięsa, które zostaje poddane takiej obróbce. Mianowicie mowa o tym, że staje się ono bardziej pulchne i soczyste, dzięki temu, że traci mniej soków. Oprócz walorów smakowych, które są dostarczane klientom, mięso, które jest przygotowywane przy użyciu kotleciarek znacznie łatwiej się formuje oraz poddaje obróbce cieplnej.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się