Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według
Filtruj według
Marka

Maszynki do makaronu

Świeży, domowy, jajeczny makaron za każdym razem robi wrażenie. Jeszcze do niedawna zjedzenie takiego makaronu w restauracji wiązało się z koniecznością podróży do Włoch. Jednak aktualnie coraz popularniejsze stają się inwestycje właścicieli lokali gastronomicznych w specjalne maszynki do makaronu. Niesie to za sobą szereg korzyści, a przede wszystkim zadowolonych i wiernych klientów.

Filtruj według

Maszyna do makaronu – cechy charakterystyczne

W naszej ofercie znajdziecie wyłącznie profesjonalne maszynki do makaronu, które charakteryzują się ogromną trwałością, wydajnością oraz funkcjonalnością. Nasze produkty są stworzone z materiałów, które są odporne na uszkodzenia, między innymi ze stali nierdzewnej, dlatego zapewniamy, że zakup u nas będzie tym racjonalnym, a sprzęt długo posłuży w Waszych lokalach. Skupienie się na szczegółach i dopracowywanie każdego elementu maszynek przez producentów, których produkty dystrybuujemy sprawia, że są one niezawodne oraz cieszą się nienagannym wyglądem. Dodatkowo część z maszynek posiada spory zakres wyboru grubości ciasta, a także wymienne nakładki, które sprawiają, że dzięki jednej maszynce jesteśmy w stanie zrobić makaron o różnej grubości i różnym kształcie.

Dla kogo maszynka do robienia makaronu?

Oczywiście taki sprzęt może kupić każdy, kto jest miłośnikiem makaronu pod każdą postacią, ale szczególnie kierujemy go do właścicieli lokalów gastronomicznych, które serwują dania inspirowane kuchnią włoską. Maszynki z naszej oferty zapewnią kucharzom idealne warunki do wykonywania tej dość monotonnej czynności, przy której bez odpowiedniego sprzętu można się sfrustrować, namęczyć, a w konsekwencji i tak nie dostać takiego produktu, jaki sobie wyobrażaliśmy. Dzięki maszynkom, które oferujemy na stołach, przy których zasiadają Wasi goście będzie królować idealnej grubości, świeże spaghetti, tagliatelle, czy lasagne. Przygotowanie dań z pomocą takiego sprzętu na pewno wpłynie na ogólny odbiór Waszej restauracji przez klientów.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się