Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Miksery spiralne - do pizzy

Włosi, jak i wielu innych sympatyków tradycji i kunsztu, jakim jest wyrabiania ciasta na pizze, uważa, że powinno się to robić ręcznie. Jednak w lokalach gastronomicznych specjalizujących się w kuchni włoskiej, nie za bardzo możliwe jest, aby jedna osoba przygotowała tyle kul ciasta własnoręcznie. Z tego powodu producenci sprzętu gastronomicznego stworzyli mikser spiralny, który idealnie nadaje się pod wyrabianie ciężkiego ciasta, jakim jest spód od pizzy.

Filtruj według

Miksery spiralne do pizzy - charakterystyka

Miksery spiralne charakteryzują się tym, że są zdecydowanie bardziej masywne, dzięki temu ciężkie ciasta, które są w nim umieszczane, nie przeważą w żaden sposób maszyny. Dodatkowo posiadają one dużą moc, dzięki czemu szybko potrafią wyrobić niemal każde ciężkie ciasto. Będą nadawać się nie tylko do mieszania składników na spód od pizzy, ale i do wszelkich makaronów, czy pierogów, dlatego każda włoska restauracja, powinna się w mikser spiralny zaopatrzyć. Jednak nie można zawężać tego produktu wyłącznie do lokali, które zajmują się kuchnią włoską, ponieważ można go wykorzystać także do wyrabiania ciasta na chleb i wszelkich innych cięższych mas. Rodzaje produktów Oferujemy Państwu różnorodne miksery do wyrabiania ciężkich ciast, dzięki czemu każdy może wybrać, taki, który go interesuje. Posiadamy między innymi mikser spiralny 10l, czy mikser spiralny 20l. Dzięki temu, że współpracujemy z najlepszymi firmami, każdy produkt, który posiadamy w ofercie, jest przystosowany do pracy w gastronomii, posiada wiele funkcji, najczęściej ma kilkuletnią gwarancję producenta oraz jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu będzie mógł służyć kucharzom przez wiele lat.

Co znajdziemy w zestawie?

W zestawie każdego miksera spiralnego znajdą Państwo robot, który miesza ciasto, misę najczęściej ze stali nierdzewnej, która różni się wielkością w zależności od produktu, który Państwo wybiorą oraz niezbędne spirale i mieszadła. Dodatkowo niektóre z zestawów posiadają możliwość dokupienia do nich większej ilości akcesoriów. Każdy z produktów jest łatwy do czyszczenia i jest wyposażony bezpieczne antypoślizgowe nóżki, dzięki którym cała konstrukcja jest stabilniejsza.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się