Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Miksery uniwersalne

Miksery uniwersalne mają szerokie zastosowanie, używa się ich w domu, ale także w restauracjach. Az tego względu, że w każdym lokalu gastronomicznym najważniejsza jest szybkość i efektywność, to powinniśmy zadbać odpowiedni sprzęt, który usprawni naszym kucharzom pracę. W naszej ofercie znajdą Państwo roboty kuchenne, które spełnią wszystkie oczekiwania.

Filtruj według

Mikser kuchenny zmiesza (niemal) wszystko

Mikserów uniwersalnych używa się przede wszystkim do mieszania ciast, mas, czy ubijania śmietany, czy białek, ale także do rozdrabniania produktów. Każdy z mikserów, który posiadamy w naszym asortymencie, jest wyposażony w takie funkcje, jednak ich jedynym mankamentem jest fakt, iż tylko niewielka część z nich nadaje się do wyrabiania ciast ciężkich, przykładowo do makaronu, czy pizzy. Do takiego rodzaju ciast polecamy korzystanie z robotów specjalistycznych, na przykład spiralnych, które również mamy w swoim asortymencie.

Miksery uniwersalne - jakość sprzętu

W momencie, kiedy wyposażamy naszą restaurację w sprzęty gastronomiczne, powinniśmy pamiętać, że bardzo istotna jest ich jakość. Specjalne materiały, z których są wykonane roboty uniwersalne, które Państwu oferujemy, zapewnią Waszym kucharzom bezpieczeństwo podczas ich używania, łatwość ich czyszczenia, stabilność, wygodne użytkowanie, odporność na uszkodzenia i eksploatacje. Wszystko te elementy złożą się na efektywniejszą pracę, a w konsekwencji na zadowolenie klienta, na którym powinno nam najbardziej zależeć.

Elementy znajdujące się w zestawie

W każdym zestawie znajdziecie Państwo uniwersalny mikser kuchenny, co najmniej jedną końcówkę mieszającą lub ubijającą oraz misę. Najczęściej producenci wyposażają swoje zestawy jednak w kilka końcówek, przykładowo w spiralę, rózgę i płaskie mieszadło. Oczywiście wszystko zależy od tego, w jakiej cenie zdecydują się Państwo kupić sprzęt, dotyczy to także wielkości misy. Innym udogodnieniem jest fakt, iż wielu producentów marek robotów, zapewnia możliwość dokupienia dodatkowych elementów w innym czasie niż w momencie zakupu miksera.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się