Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Miksery - akcesoria

W tej kategorii znajdziecie Państwo wszelkie akcesoria, które są niezbędne, aby sprawić, żeby robot kuchenny, który posiadamy, był naprawdę uniwersalny. Oferujemy wymienne końcówki różnego rodzaju o różnym zastosowaniu, dzieże, ale i nakładki, które zdecydowanie ułatwią pracę naszym kucharzom. Dzięki wielu dodatkom do jednego robota, Państwa kucharze będą mieli więcej wolnej przestrzeni. Mowa o samym przechowywaniu sprzętów. Jeżeli dysponujemy dużą ilością maszyn w naszej restauracji, z których każda służy do czegoś innego, robi się na naszym zapleczu naprawdę tłoczno. Dzięki jednemu robotowi, do którego wystarczy zmienić nakładkę, możemy cieszyć się większą przestrzenią i panującym porządkiem.

Filtruj według

Końcówki i mieszadła do mikserów

Oferujemy Państwu przede wszystkim wszystkie dostępne końcówki wymienne do mikserów najlepszych producentów. Jest to między innymi mieszadło płaskie, które nadaje się zarówno do mieszania lekkich mas do ciast, jak i do ucierania ziemniaczanego puree, tak aby było idealnie gładkie. Znajdą również Państwo w naszej ofercie rózgi, dzięki którym możemy ubijać śmietanę, białka czy puszyste sosy do bardziej urozmaiconych potraw. Innym mieszadłem wartym naszej uwagi, jest zwykły hak, który służy do wyrabiania na przykład ciasta drożdżowego. Dzieże różnej wielkości Warto rozważyć zakup kolejnej dzieży do naszego miksera, ponieważ w pracy w gastronomii nie istnieje takie pojęcie, jak „za dużo misek”, szczególnie tych, których możemy używać podczas korzystania z konkretnego sprzętu. Oferujemy dzieże ze stali nierdzewnej o różnych pojemnościach, które pasują do mikserów, które także posiadamy w ofercie.

Przystawki i nakładki

Chociaż przez wielu niedoceniane, to zdecydowanie są akcesoriami, które potrafią skrócić czas przyrządzania potraw, czy deserów o połowę. Może to być nakładka do wyciskania cytrusów, do mielenia mięsa, czy do obierania ziemniaków. Dzięki takim dodatkom, które możemy sukcesywnie do naszego lokalu dokupować, Państwa pracownicy będą Wam wdzięczni za ułatwienie im pracy, a Państwo nie będą musieli inwestować w osobnych maszyny do wykonywania wyłącznie jednego rodzaju czynności związanej z przerabianiem produktów.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się