Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Obieraczki do ziemniaków i warzyw

Obieranie ziemniaków i innych warzyw wielu z nas kojarzy się ze swego rodzaju karą. Jest to praca żmudna i monotonna w momencie, kiedy musimy obrać zaledwie kilka ziemniaków. Pomyślmy, jak się czują kucharze i ich pomocnicy w momencie, kiedy muszą tych ziemniaków obrać kilka kilogramów… I to jednego dnia. Zajęcie to jest czasochłonne, a nasi pracownicy mogliby, zamiast tego robić coś dużo bardziej pożytecznego, co przełożyłoby się na zysk całego lokalu. Dodatkowo mechaniczna obieraczka do ziemniaków przekłada się na oszczędności w tym sensie, że zmniejsza ona skutecznie odpady po warzywach, co oznacza, że więcej produktu trafia na blaty kuchenne do kolejnej obróbki, niż do kosza tak jak często dzieje się w przypadku obierania ręcznego.

Filtruj według

Jak działa obieraczka do warzyw?

Każda obieraczka do warzyw, którą Państwu oferujemy, jest złożona z elementów, które są między innymi wykonane z materiałów ściernych. Dzięki temu obieranie warzyw przebiega w sprawny i wygodny sposób. Kolejnym atutem jest fakt, iż maszyna ta praktycznie sama się czyści. Jak to możliwe? Otóż wykorzystuje wodę, która się wydobywa w procesie obierania warzyw. Jedyne czego nie umyje, to zabrudzenia w zgłębieniach sprzętu i w trudno dostępnych miejscach.

Charakterystyka sprzętu

Oferujemy obieraczki do ziemniaków, które różnią się od siebie wielkością, mocą i innymi parametrami, dzięki czemu mamy nadzieje sprostać wszystkim Państwa wymaganiom. Wszystkie sprzęty, które mamy w ofercie, są wykonane z najwyższej jakości materiałów, które są przeznaczone do intensywnego użytkowania. Posiadają one prostą konstrukcję, która jest jednocześnie bardzo wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Każda z obieraczek posiada niezbędny jej separator obierzyn, który służy do zbierania pozostałych skórek po warzywach. Wiele z naszych obieraczek można zamontować na stałe do podłogi. Pamiętajcie Państwo o tym, że aby zamontować profesjonalną obieraczkę do ziemniaków, musicie wygospodarować na nią miejsce, gdzie będzie dostęp do prądu, wody oraz odpływu.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się