Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Piły do kości

Prezentujmy Państwu piły do kości, które są sprzętami, idealnie nadającymi się do sklepów, masarni czy lokali gastronomicznych. Piła do mięsa i kości przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim pozwala na komfortowe, bezpieczne i szybkie cięcie świeżego lub zamrożonego mięsa. Dzięki specjalistycznym ostrzom potrafi bez problemu ciąć kości, z którymi mało który nóż sobie poradzi. Piła do cięcia kości i mięsa idealnie sprawdzi się także w obróbce ryb, czy drobiu. Z tego powodu, że chcemy pomóc Państwu w jak najtrafniejszym wyborze, posiadamy piły różnego rodzaju i wielkości.

Filtruj według

Cechy charakterystyczne pił do kości

Piły do cięcia mięsa z kością, które posiadamy w swojej ofercie, wykonane są z wysokojakościowych materiałów, dzięki którym praca niejednego kucharza stała się zarówno sprawniejsza, jak i bezpieczniejsza. Sprzęty, które oferujemy to piły manualne oraz elektryczne. Piły do mięsa ręczne składają się z obudowy, która najczęściej jest wykonana ze stali nierdzewnej oraz ze specjalnego ostrza, które najczęściej przyjmuje długość 155-183 cm. Natomiast piły elektryczne do mięsa charakteryzują się przede wszystkim wysoką wydajnością, dzięki dużej mocy, która jest zależna od modelu. Kolejnym atutem elektrycznej piły do mięsa jest niezwykła precyzja, którą uzyskać możemy dzięki możliwości ustawienia grubości cięcia.

Bezpieczeństwo

W pracy w punktach gastronomicznych związanych z obróbką mięsa bardzo istotna jest kwestia bezpieczeństwa. Dlatego pragniemy Państwa zapewnić, że w naszym sklepie oferujemy przede wszystkim produkty bezpieczne. Współpracujemy z firmami z dużym doświadczeniem, które najczęściej oferują kilkuletnią gwarancję. Niektóre elektryczne piły do kości, które Państwu oferujemy, posiadają specjalne zabezpieczenia, które umożliwiają natychmiastowe zatrzymanie maszyny, co minimalizuje możliwość skaleczenia. Dodatkowo większość ze sprzętów, które oferujemy, ma pokrywy, które zamykane są w dwóch miejscach, co zdecydowanie utrudnia otworzenie jej przypadkowo.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się