Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według

Roboty kuchenne

W każdym lokalu gastronomicznym, jak i w domu musi znaleźć się miejsce na profesjonalny robot kuchenny. Jest to sprzęt wielofunkcyjny i potrafi zdecydowanie usprawnić pracę każdego, kto ma z nim styczność. Dla pracowników gastronomicznych ma to szczególne znaczenie ze względu na to, że zależy im przede wszystkim na zadowolonym kliencie. A na zadowolenie klienta, między innymi, składa się jakość potraw, czy deserów, która dany lokal mu serwuje. Rozwiązaniem, które może poprawić doznania klientów, jest inwestycja w robot wielofunkcyjny.

Filtruj według

Roboty kuchenne – korzyści z użytkowania

Roboty kuchenne, które Państwu oferujemy, są zróżnicowane pod względem wielkości, ilości funkcji, mocy, czy bogactwa wyposażenia w dodatkowe akcesoria. Jednak każdy z nich zapewni Państwu dokładniejsze i szybsze mieszanie, czy przerabianie półproduktów, które w nim umieścimy. Ich używanie znacznie skraca czas pracy, który jest przeznaczony na przygotowanie potraw. Funkcje, w które są wyposażone takie roboty to między innymi mieszanie, rozdrabnianie, ucieranie, ubijanie, mielenie, czy szatkowanie najróżniejszych produktów. Niektóre z nich są wyposażone w taką moc i specjalne końcówki, które pozwalają na mieszanie także cięższych ciast, z którymi standardowe sprzęty sobie nie radzą. Kolejną korzyścią płynącą z inwestycji w robot wielofunkcyjny, jest oszczędność miejsca, ponieważ w momencie, gdy kupimy jeden porządny sprzęt i odpowiednie końcówki do niego, może on spełniać funkcje maszyn, które kiedyś były dodatkowo kupowane.

Charakterystyka sprzętu i zestawu

Roboty kuchenne, które posiadamy w swojej ofercie, są przede wszystkim stworzone z wysokiej jakości materiałów, które zapewnią Państwu wydajność i trwałość sprzętu, w który inwestujecie. Posiadamy roboty zarówno do lokalów gastronomicznych, jak i każdej domowych kuchni, które różnią się między sobą parametrami, wielkością, czy ilością akcesoriów. Jednak w każdym zestawie znajdą Państwo robota, misę, oraz podstawowe mieszadła. Do większości sprzętów można jednak dokupić dodatkowe akcesoria. Chcemy podkreślić, że współpracujemy z najlepszymi firmami, które są doświadczone w tworzeniu profesjonalnych robotów kuchennych, dzięki czemu możemy Państwu zapewnić gwarancję producentów na konkretny sprzęt.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się