Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Roboty kuchenne - akcesoria

Bez robotów kuchennych aktualnie ciężko sobie wyobrazić pracę w kuchni, nawet jeżeli jest to zaledwie przygotowywanie dań, czy deserów na własny użytek, czyli w domu. Roboty kuchenne mają przede wszystkim posiadać wiele funkcji, dzięki czemu oszczędzamy na inwestowaniu w różne sprzęty, które działają tylko w konkretnym dla siebie obszarze. A dodatkowo oszczędzamy również na miejscu, które sprzęty te zajmują w naszych restauracjach, czy mieszkaniach. Podczas wyboru robota wielofunkcyjnego często nie zastanawiamy się nad ilością jego końcówek wymiennych, dlatego umożliwiamy Państwu ich dobór konkretnie pod swoje potrzeby. W tej kategorii znajdziecie akcesoria, które usprawnią pracę w Waszej kuchni.

Filtruj według

Akcesoria do robotów kuchennych

W swojej ofercie posiadamy wiele akcesoriów przeznaczonych do robotów różnych marek. Jednym z popularniejszych robotów kuchennych jest robot Kenwood, który potrafi w kuchni zdziałać cuda. Jego producenci oferują także szeroką gamę akcesoriów, które sprawią, że żaden inny sprzęt nie będzie potrzebny w Państwa kuchni. Przystawki Kenwood oraz innych topowych marek, takich jak Bosh, które mamy w swojej ofercie, to między innymi wyciskarka do cytrusów, obieraczka do warzyw, maszynka do lodów, przecierak, sokowirówka, młynek do przypraw, czy wałkownica do makaronu. Innymi akcesoriami są oczywiście mieszadła, czyli między innymi hak, mieszadło płaskie, czy rózga. Dzięki nim będziemy mogli w pełni korzystać z potencjału, który posiada nasz sprzęt.

Zestawy akcesoriów do robotów kuchennych

Oferujemy Państwu także zestawy akcesoriów, które przeznaczone są do konkretnych modeli robotów kuchennych. Takie rozwiązanie jest przede wszystkim tańsze od kupowania pojedynczych końcówek, czy przystawek. Najczęściej zestawy są złożone z elementów, które są utrzymane w jednej tematyce. Dodatkowo wielu producentów, z którymi współpracujemy, dokłada do swoich zestawów specjalny pojemnik do przechowywania akcesoriów. Takie rozwiązanie, choć proste, jest nadzwyczaj praktyczne i pozwala na utrzymanie porządku w kuchni.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się