Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Szatkownice - tarcze

Szatkownice gastronomiczne są niemałą pomocą w każdym lokalu gastronomicznym, dzięki nim możemy szybciej i bardziej precyzyjnie szatkować warzywa, owoce, czy też inne półprodukty. Jednak większość sprzętów jest zaopatrzona jedynie w najbardziej podstawowe nakładki, a to właśnie tarcza szatkownicy decyduje o tym, jaką grubość, wielkość, czy kształt będzie miał rozdrabniany produkt. Dlatego w tej kategorii znajdą Państwo różnego rodzaju tarcze renomowanych marek, które możecie dostosować konkretnie pod Wasze potrzeby.

Filtruj według

Akcesoria do szatkownic

W naszej ofercie posiadamy tarcze, które są głównie wykonane ze stali nierdzewnej. Co nam zatem daje stal nierdzewna? Otóż jej główną zaletą jest to, że jest odporna na korozje, dzięki czemu jest wytrzymała i możemy z niej korzystać przez lata. Dodatkowo skutecznie hamuje rozwój drobnoustrojów, dlatego idealnie nadaje się do gastronomii. Wielkości, czy grubości tarcz oczywiście różnią się od siebie, jednak najbardziej popularna wielkość średnicy typowej tarczy to 350 mm. Posiadamy między innymi nakładkę do surówek, plastrów, słupków, wiórków, beleczek, czy frytek.

Przechowywanie i mycie

Pozostaje również kwestia przechowywania tarcz, która jest naprawdę ważna, aby móc cieszyć się z danego sprzętu przez lata. Mowa o stojaku do szatkownic, który również posiadamy w swojej ofercie. Jest on niezbędny do odpowiedniego przechowywania tarcz. Dodatkowo pragniemy nadmienić, że oferowane przez nas tarcze są łatwe w umyciu i nadają się do czyszczenia w zmywarkach gastronomicznych bez żadnego uszczerbku na ich jakości.

Wymiana tarcz

Oczywiście jakość materiałów, z których wykonana jest tarcza, decyduje o długości jej zdatności do pracy, jednak w przypadku intensywnej eksploatacji, z jaką mamy do czynienia w wielu lokalach gastronomicznych, należy uważnie obserwować tarcze i w momencie niepokojących znaków je wymienić na nowe.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się