Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Wilki / maszynki do mięsa

Maszynki do mięsa są urządzeniami, które idealnie nadadzą się do wszelkich restauracji, sklepów, hoteli, czy innych placówek, w których mieli się lub rozdrabnia mięso, w zależności od potrzeb, mrożone, surowe lub gotowane. W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne maszynki do mięsa, które również znane są pod nazwą wilki do mięsa.

Filtruj według

Od czego zależy wydajność maszynek do mięsa?

Wydajność maszynki do mięsa zależy przede wszystkim od sitka i otworów, a konkretnie od ich średnic. Dlatego szczególnie na ich wielkość powinni Państwo zwracać uwagę podczas wyboru odpowiedniego dla Was sprzętu. Jeżeli zaś posiadacie już sprzęt, jednak pragniecie wymienić tarcze, które mają za małe oczka, to również u nas można się zaopatrzyć w niezbędne akcesoria do wilków, które znajdą Państwo w osobnej kategorii.

Z czego składa się maszynka do mięsa?

Otóż głównymi elementami składowymi każdego wilka jest korpus, lej, pojemnik na mięso, wałek ślimakowy oraz kołek dociskowy. Każdy z tych elementów jest wykonany z odpowiednich, wysokojakościowych materiałów. Przykładowo korpus w urządzeniach, które oferujemy, najczęściej jest wykonany ze stali nierdzewnej, która jest niezwykle trwała i odporna na bakterie, natomiast kołek dociskowy często jest stworzony ze specjalnego trwałego tworzywa sztucznego, który może mieć kontakt z żywnością. Wszystkie elementy składowe, z których powstał dany wilk gastronomiczny w naszej ofercie, są zgodne ze wszystkimi normami bezpieczeństwa.

Korzyści

Wilk do mielenia mięsa wyjątkowo usprawnia pracę w miejscu, w którym mamy do czynienia z obróbką mięsa. Jego największą zaletą jest zdecydowane skrócenie czasu pracy, którą poświęca się na przygotowanie dań. Oprócz tego, że zyskujemy czas, nie tracimy również siły, która jest niezbędna do przerobienia dużej ilości mięsa.

Wysoka higiena pracy

Urządzenia, które oferujemy, są bardzo łatwe w czyszczeniu, a zapewnia im to prosta konstrukcja, którą można łatwo zdemontować i wrzucić do zmywarki gastronomicznej. Całość sprawia, że zachowana jest wysoka higiena pracy.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się