Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według

Bemary nastawne

Jeżeli posiadają Państwo lokal gastronomiczny, to wiecie, jak dużym problemem jest szybka utrata temperatury dań, które zostały dopiero wydane. Oczywiście można zaopatrzyć się w specjalistyczną porcelanę gastronomiczną, która rzeczywiście dłużej utrzymuje potrawy w odpowiedniej temperaturze. Jednak działanie urządzenia, jakim jest bemar nastawny, będzie zdecydowanie bardziej długotrwałe, ponieważ to w nim możemy pozostawić zawartość talerza na dłużej.

Jak działa bemar?

Otóż to urządzenie odpowiedzialne za utrzymanie dań w idealnej temperaturze nie jest zbyt skomplikowane. Umieszczamy danie w pojemniku GN, który jest dołączony do bemara i pozostawiamy go do momentu, w którym przykładowo inne dania zostaną wydane, tak aby ich temperatura nie różniła się od siebie. Bemar gastronomiczny posiada system podgrzewania oparty na parze wodnej, dzięki czemu dania nie przypalają się. Dodatkową zaletą takiego systemu jest jego oszczędność energii.

Filtruj według

Bemar – oferta

Oferujemy bemary różnego rodzaju i wielkości, tak aby, jak najlepiej zaspokoić Państwa potrzeby. Znajdziecie w tej kategorii bemary nastawne, które charakteryzują się zgrabnością dobrym dopasowaniem do każdego rodzaju powierzchni płaskiej. Posiadamy bemary pojedyncze bądź kilku pojemnikowe, niektóre z nich są zaprojektowane tak, aby temperatura każdego pojemnika mogła być podgrzewana w innej temperaturze. Bemary, które Państwu oferujemy oprócz tego, że są proste i wygodne w użyciu, to ich czyszczenie i konserwacja również nie jest wymagająca. Idealnie będą się nadawały do firm cateringowych, domów weselnych, stołówek, szpitali i wszystkich lokali gastronomicznych, w których dba się o najlepsze doznania klientów.

Inwestycja w bemar grzewczy się opłaca

Zachęcamy do zainwestowania w to urządzenie, które cieszy się coraz większą popularnością wśród osób posiadających własne lokale i którym zależy na profesjonalizmie. Produkty, które oferujemy, są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają trwałość i odporność na wszelkiego rodzaju wgniecenia i zarysowania. Urządzenia podgrzewające w naszej ofercie, to maszyny, które będą Państwu służyć przez wiele lat, są stworzone ściśle pod warunki gastronomiczne, dzięki czemu będziecie mogli ich używać w trybie ciągłym i cieszyć się ich niezawodnością.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się