Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Bemary wolnostojące / jezdne

Jeden z problemów, z którym borykają się kucharze wszelkich lokali gastronomicznej, to nic innego jak utrzymanie odpowiedniej temperatury dań. Szczególnie skomplikowane zadanie mają osoby, które wydają wiele potraw jednocześnie. Najlepszym sposobem na uporanie się z tym problemem jest inwestycja w bemar wolnostojący, który zapewni potrawom odpowiednią temperaturę.

Bemar – działanie

Bemar jest niczym innym, jak urządzeniem, które ma za zadanie podgrzewać potrawy. Robi to w sposób, który z jednej strony jest oszczędny elektrycznie, a z drugiej dba o jakość dań, które będą serwowane. Dzięki parze wodnej, która jest podstawą ogrzewania bemarów, jedzenie, które będą Państwo serwować, nie będzie przypalone, czy pozbawione smaku i aromatów, tak jak mogłoby się zdarzyć w przypadku podgrzewania w innych naczyniach gastronomicznych.

Filtruj według

Bemar grzewczy wolnostojący i jezdny – co oferujemy

W tej kategorii znajdą Państwo bemary gastronomiczne wolnostojące oraz jezdne, których mobilność może znacznie podnieść komfort zarówno pracowników, jak i gości. W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju bemary, które różnią się od siebie także wielkością, tak aby zapewnić Państwu, jak najwłaściwsze dopasowanie produktu do swoich potrzeb. Te urządzenia gastronomiczne są stworzone z wysoko jakościowych materiałów, takich jak stal nierdzewna, która zapobiega korozji oraz ewentualnym uszkodzeniom, o które nietrudno w branży gastronomicznej. Bemary są tak zaprojektowane, aby były kompatybilne z pojemnikami GN, możecie Państwo zatem dobrać maszynę pod Wasze aktualne potrzeby. Niektóre z oferowanych przez nas produktów posiada osobny system grzewczy z niezależnymi grzałkami, który umożliwia ustawienie konkretnej temperatury do konkretnego pojemnika.

Bemar – dla kogo?

Bemary wolnostojące i jezdne są urządzeniami, które świetnie się sprawdzą w każdym lokalu gastronomicznym, ale szczególnie dobrze we wszelkiego rodzaju domach weselnych, stołówkach, czy firmach cateringowych. Dzięki możliwościom bemarów będziecie się mogli cieszyć uznaniem wśród gości, co się prawdopodobnie przełoży na ogólny zysk całej firmy.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się