Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Grille gastronomiczne

Polacy ukochali sobie potrawy grillowane, tęsknimy za nimi cały sezon jesienno-zimowy, by wczesną wiosną móc ich znów spróbować. Jeżeli Państwa lokal gastronomiczny miałby się czymś wyróżnić i przyciągnąć klientów, to świetnym pomysłem okaże się właśnie grill gastronomiczny. Potrawy z grilla są wyjątkowo aromatyczne, soczyste i odpowiednio chrupiące, co zapewnia niezwykłość doznań dla podniebienia wszystkich gości Państwa lokalu.

Filtruj według

Grill gastronomiczny – rodzaje

Posiadamy w swojej ofercie różnego rodzaju grille, które będą się nadawały do każdej restauracji, czy baru. Są to między innymi grille kontaktowe, czy grille lawowe. Grill kontaktowy okaże się świetnym rozwiązaniem dla tych z Państwa, którzy posiadają mniejszy lokal gastronomiczny, urządzenie to jest niewielkich rozmiarów oraz jest niezwykle łatwe w obsłudze i czyszczeniu. Świetnie się nadaje do przygotowywania niewielkich potraw z mięs oraz ryb, a dodatkowo może idealnie podgrzewać obustronnie wszelkie pieczywo. Warto zaznaczyć, że nie musimy do niego używać dużej ilości tłuszczu. Grill lawowy natomiast jest wyposażony w płyty lawowe, które za pomocą gazu nagrzewają się. Jest on przede wszystkim większych rozmiarów i potrafi przygotować idealne mięso, ryby, czy warzywa na szerszą skalę. Grille lawowe posiadają niezwykłe właściwości samooczyszczenia, dzięki czemu nie musimy usuwać z nich popiołu ani tłuszczu, wystarczy, że po ich użyciu nagrzeje się je do maksymalnej temperatury, co sprawi, że wszelkie zabrudzenia znikną. Będą się one idealnie sprawdzały w steak barach.

Grill gastronomiczny – oferta

W swojej ofercie posiadamy grille różnej wielkości i rodzaju, dzięki czemu mogą Państwo dopasować odpowiedni do swoich warunków lokalu i potrzeb. Współpracujemy z najlepszymi producentami, którzy utrzymują się na rynku przez wiele lat i dbają o najmniejsze szczegóły podczas tworzenia swoich urządzeń. Grille, które Państwu oferujemy, są stworzone między innymi ze stali nierdzewnej, która zapewni urządzeniom wieloletnią odporność na korozję, czy uszkodzenia zewnętrzne. Cała konstrukcja grilli, które znajdą Państwo w naszej ofercie, jest solidna i wytrzymała. Ogólna wygoda użytkowania i łatwość konserwacji i czyszczenia sprawia, że inwestycja w grille gastronomiczne staje się coraz bardziej popularna.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się