Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według
Filtruj według
Marka

Grille - akcesoria

W swojej ofercie oprócz różnego rodzaju grillów posiadamy również akcesoria do grilla, które będą przydatne zarówno do użytku w lokalach gastronomicznych, jak i w warunkach domowych. W tej kategorii znajdą Państwo wszelkie przyrządy, które będą przydatne podczas obróbki wszelkich potraw przyrządzanych na grillu, ale również takie akcesoria, które są przeznaczone do konserwacji i czyszczenia sprzętu. Inne produktu, które tu znajdziecie, to wymienne płyty grillowe niezbędne do grillów gastronomicznych.

Filtruj według

Akcesoria do grilla – profesjonalne narzędzia, naczynia i fartuchy

Oferujemy Państwu akcesoria do grilla, które będą niezbędna podczas samego procesu grillowania. Mowa tu o wszelkich szczypcach, szpatułkach, łopatkach, czy pędzelkach, które mają za zadanie ułatwić pracę wszystkim użytkownikom. Są one wykonane ze specjalnych materiałów, które są wytrzymałe i przede wszystkim odporne na działanie wysokich temperatur. Dzięki korzystaniu z nich zadbacie Państwo o wysoką jakość serwowanych potraw, a jednocześnie o swoje bezpieczeństwo podczas pracy przy gorącym ruszcie. Jeżeli mowa o bezpieczeństwie, to warto zaznaczyć, że możecie się również zaopatrzyć w fartuchy do grillowania, które zmniejszą ryzyko poparzeń podczas obcowania ze skwierczącym tłuszczem. Znajdą tu również Państwo specjalne naczynia, które nadają do gotowania na grillu, czyli wszelkie żeliwne patelnie, czy brytfanny.

Akcesoria do grilla – czyszczenie i konserwacja

W naszej ofercie znajdują się także wszelkie produkty przeznaczone do czyszczenia i konserwacji grillów. Znajdą tu Państwo różne środki, które z łatwością rozpuszczają zaschnięty tłuszcz i inne zabrudzenia z Waszego sprzętu. Dodatkowo znajdziecie tutaj pokrowce na grille, które zapewniają odpowiednią ochronę podczas przechowywania urządzeń w trakcie sezonu zimowego, jak i podczas trwania niesprzyjającej pogody.

Akcesoria do grilla – płyty grillowe

Oferujemy Państwu również wymienne płyty grillowe, których wymienianie co jakiś czas jest niezbędne, szczególnie w warunkach gastronomicznych. Znajdziecie tu między innymi płyty do grilli elektrycznych i gazowych, w tym lawowych. Oferujemy płyty grillowe gładkie, ryflowane, czy gładko-ryflowane.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się