Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Kuchenki mikrofalowe

W dzisiejszych czasach ciągle się spieszymy, ma to również miejsce w pracy w gastronomii. Zamiast rozmrażać produkty w warunkach naturalnych bądź w piecu, bardziej opłaca się czasowo zrobić to w kuchence mikrofalowej. Dotyczy to również podgrzewania, czy rozpuszczania produktów. Ze względu na spore usprawnienia w pracy kucharzy, jakie wnoszą kuchenki mikrofalowe, stają się one coraz bardziej popularne. Nie może więc takiego urządzenia zabraknąć także w Państwa lokalu. Kuchenki mikrofalowe – korzyści i oferta

Filtruj według

Kuchenki mikrofalowe – korzyści i oferta

Urządzenia, które Wam oferujemy, będą w stanie w dużej mierze ułatwić Państwu bądź Państwa pracownikom codzienne zadania, potrafią one w szybki sposób podgrzać, rozmrozić, czy upiec dane produkty. Polecamy sprawić sobie kuchenkę mikrofalową również do własnego domu, niezależnie od tego, jakich rozmiarów jest nasza kuchnia, ponieważ jej działanie okazuje się niezastąpione. Oferujemy Państwu sprzęt, który charakteryzuje się innowacyjnością, wielofunkcyjnością, a zarazem stabilną, łatwą w czyszczeniu konstrukcją. Niektóre z modeli, które posiadamy w ofercie, są wyposażone w akcesoria, takie jak grill, które sprawiają, że jedno urządzenie można wykorzystać w róży sposób. Warto zaznaczyć, że współpracujemy z producentami urządzeń, którzy mają wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie Państwu zapewnić niezawodność i najwyższą jakość danego sprzętu. Oczywiście posiadamy mikrofalówki o różnej wielkości i parametrach, tak aby mogli je Państwo dostosować do własnych potrzeb.

Kuchenki mikrofalowe – działanie i bezpieczeństwo

Urządzenia, o których mowa wytwarzają mikrofale, które sprawiają, że cząsteczki wody zawarte w posiłkach drgają. Drganie sprawia, że woda przekazuje je innym cząsteczkom, co powoduje ich wzrost temperatury. Często obawiamy się o swoje zdrowie, ponieważ powszechny stał się mit o szkodliwym promieniowaniu, którego możemy rzekomo doświadczyć podczas korzystania z mikrofalówek. Jednak wszystkie urządzenia gastronomiczne, które są dopuszczone do sprzedaży, muszą przejść testy i spełnić standardy dotyczące emisji promieniowania. Maksymalna wartość promieniowania została ustalona na 50 W na metr kwadratowy, przy czym większość urządzeń nie przekracza 10 W. Dodatkowo warto zaznaczyć, że działanie mikrofalówek nie stanowi większego zagrożenia od przykładowo telefonów komórkowych. Musicie jednak pamiętać o ich czyszczeniu i sprawdzaniu szczelności drzwiczek.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się