Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według
Filtruj według
Marka

Kuchenki nastawne

Kuchnie nastawne są świetnym rozwiązaniem dla lokali gastronomicznych, w których nie ma dodatkowego miejsca, gdzie zmieściłaby się kuchenka wolnostojąca. Sprawdzi się również w warunkach domowych w momencie, gdy mamy naprawdę małe wymiary kuchni i wprowadzenie do niej kuchenki wiązałoby się przykładowo z utratą blatu. Mogą również się sprawdzić w trakcie wyjazdów turystycznych, wtedy jest to kuchenka turystyczna. Ich największą zaletą są oczywiście niewielkie rozmiary, dzięki którym możemy je z łatwością transportować, czy też umieszczać w kuchni, w której nie mamy za dużo miejsca. Najczęściej występującymi modelami, które można dostać na rynku, są te jedno lub dwupalnikowe.

Filtruj według

Kuchenka elektryczna, gazowa, czy płyta indukcyjna wolnostojąca

Jeśli zdecydują się Państwo na kupno kuchenki nastawnej, musicie jeszcze dokonać wyboru jej rodzaju. Istnieją 3 główne modele, czyli kuchenki elektryczne, gazowe lub indukcyjne. Te ostatnie cieszą się największą popularnością wśród osób, które będą używać kuchenki podczas różnych wyjazdów. Natomiast płyty elektryczne i gazowe częściej można spotkać w warunkach gastronomicznych. Kuchenki gazowe cieszą się ogromną popularnością, jednak należy pamiętać, że aby ich używać muszą Państwo posiadać lokale z kuchniami, które posiadają naprawdę dobrą wentylację. Aby dodatkowo się zabezpieczyć, warto kupić taki model, który będzie posiadał zawór bezpieczeństwa odcinający dopływ gazu w momencie, gdy nie używacie kuchenki. Jeżeli zaś zdecydują się Państwo na kuchenkę elektryczną, należy pamiętać o tym, że jej moc może być uzależniona od zapotrzebowania na prąd, co oznacza, że kuchenki o wysokiej mocy, których często potrzebujemy, będą powodowały przeciążenia sieci, jeżeli będą do niej podpięte jeszcze inne urządzenia.

Kuchenka nastawna – oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo kuchenki nastawne o różnych parametrach, tak aby każdy z Was mógł wybrać najlepszy model dla siebie. Będą się różniły wielkością, mocą, rodzajem oraz dodatkowym wyposażeniem. Część modeli posiada lampkę sygnalizacyjną, która dostarcza korzystającym z niej informacji o tym, czy kuchenka jest włączona. Ma to szczególne znaczenie dla naszego bezpieczeństwa. Inne modele z kolei posiadają funkcję oszczędzania energii.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się