Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Filtruj według

Producenci
materiał wykonania
Wysokość - H
Głębokość - D
Szerokość - W
rodzaj gazu
Moc palników (kW)
Ilość palników
Filtruj

Kuchnie / Trzony kuchenne

Kuchnie nazwane trzonami kuchennymi są urządzeniami, bez których ciężko sobie wyobrazić jakąkolwiek profesjonalną kuchnię. Są to oczywiście urządzenia, na których się gotuje, a niektóre z modeli posiadają także wbudowane piekarniki i tym bardziej przypominają kuchenki, które najczęściej posiadamy w domach. Takie rozwiązanie jest przydatne w momencie, gdy dysponujecie lokalem, który nie jest największych rozmiarów, w ten sposób jesteście Państwo w stanie zaoszczędzić sporo miejsca.

Kuchnia gazowa czy kuchnia elektryczna, a może połączenie obu?

W momencie zaopatrywania się w kuchenkę musicie Państwo dokonać również podstawowego wyboru, który dotyczy rodzaju zasilania urządzenia. Można wyróżnić kuchenki gazowe, elektryczne i kuchenki gazowo-elektryczne. Ważne jest, aby zaznaczyć, że spośród tych trzech najtańszym wyborem pod względem eksploatacji, będzie kuchenka gazowa. Jednak trzeba pamiętać, że korzystanie z niej jest bardziej ryzykowne pod względem bezpieczeństwa i konieczne jest, aby mieć w lokalu naprawdę porządny nawiew. Pamiętajmy również, że wybór trzonu kuchennego powinien być również uzależniony od wielkości naszej kuchni oraz całego lokalu w kontekście ilości stolików. Im większy lokal, tym większa kuchenka z większą ilością palników Państwu potrzebna. Warto również zadbać o jej zróżnicowanie i dostosowanie do potraw, które chcecie serwować w lokalu. Dla niezdecydowanych ciekawym pomysłem okazują się kuchenki gazowo-elektryczne.

Trzon kuchenny – cechy oferty

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty, które charakteryzują się wykorzystaniem do ich stworzenia wyłącznie wysokojakościowych materiałów. Jest to między innymi stal nierdzewna, które zapewnia trwałość urządzeniu oraz jest odporna na wszelkie zarysowania i inne mechaniczne uszkodzenia, idealnie sprawdza się w warunkach gastronomicznych. Warto również zaznaczyć, że wszystkie trzony kuchenne, które posiadamy w swojej ofercie, są tak zaprojektowane, aby maksymalnie ułatwić użytkownikom ich utrzymanie w czystości. Część z modeli jest wyposażona w łatwe do zdemontowania płyty podpalnikowe, które umożliwiają dostęp do wszystkich wyżłobień i szczelin.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się