Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Lampy grzewcze do potraw

Zimne danie to nic przyjemnego, tak podane nawet najbardziej wyrafinowane nie będzie smaczne. Dlatego z pomocą wszelkiego rodzaju lokalom gastronomicznym przychodzą lampy grzewcze, których zadaniem jest utrzymanie temperatury dań tuż przed ich podaniem. Zapraszamy zatem Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Sprawdzą się w zasadzie każdym miejscu, w którym podaje się posiłki na szerszą skalę – we wszelkiego rodzaju restauracjach, stołówkach, domach weselnych, kuchniach szpitalnych.

Filtruj według

Lampa grzewcza – działanie

Taka lampa emituje promieniowanie cieplne o dużym stężeniu, dzięki czemu potrafi utrzymać temperaturę potraw. Inną zaletą jest fakt, że urządzenie nie wpływa na smak i konsystencję dań, a przede wszystkim nie wysusza ich. Podczas wyboru lampy grzewczej najlepiej kierować się jej mocą, od której zależy, jak długo Państwa potrawy pozostaną ciepłe. U nas znajdą Państwo lampy o dużej mocy, od około 230 W do 500 W.

Lampa grzewcza – rodzaje

W naszym asortymencie znajdą Państwo dwa rodzaje lamp, które rozróżnia się ze względu na budowę – wolnostojące i wiszące. Wszystko po to, abyście mogli Państwo jak najlepiej dostosować je do swoich potrzeb. Każda lampa, którą oferujemy, posiada możliwość regulacji wysokości, dzięki czemu można dostosowywać odpowiednią odległość żarówki od potrawy. Większość z naszych lamp posiada włączniki na samym kloszu lampy, co sprawia, że jej używanie jest niezwykle wygodne, a zarazem bezpieczne.

Lampa grzewcza - walory estetyczne

Oferujemy Państwu lampy grzewcze do potraw wykonanych z najwyższej jakości materiałów, które oferują producenci siedzący od lat w branży. Gwarantujemy, że są one odporne na zarysowania i mechaniczne uszkodzenia – idealnie sprawdzą się w trudnych warunkach gastronomicznych. Niektóre z modeli charakteryzują się również niebanalnym wyglądem, dzięki czemu oprócz funkcji podgrzewania, potrafią również świetnie się prezentować i być czynnikiem, który podkreśla charakter całego lokalu.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się