Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Patelnie uchylne

W lokalach gastronomicznych, gdzie czasami każda minuta się liczy w trosce o jak najszybsze podanie dania klientowi, warto mieć sprzęt, który to zadanie kucharzom ułatwi. Patelnie uchylne są specjalistycznymi urządzeniami, które znajdują swoje zastosowanie właśnie w gastronomii. Jest to sprzęt, który tak naprawdę różni się od tradycyjnej patelni swoim rozmiarem i źródłem zasilania. Patelnie uchylne pozwalają na smażenie, duszenie, pieczenie, przygotowywanie dań na tłuszczu, również tym głębokim.

Filtruj według

Patelnia gastronomiczna – oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości patelnie uchylne, które są zróżnicowane ze względu na wielkość i rodzaj zasilania. Gazowe patelnie uchylne działają inaczej od tych elektrycznych, jednak tak samo dobrze spełniają swoje funkcje. Gazowe urządzenia na pewno będą tańsze w eksploatacji, jednak ich mankamentem będzie konieczność posiadania wentylacji w lokalu na bardzo wysokim poziomie.

Patelnia przemysłowa – zalety

Patelnie uchylne mają generalnie bardzo dużo zalet. Przede wszystkim ich wielkość, która pozwala na obróbkę produktów na większą skalę w tym samym czasie, co mocno wpływa na długość procesu, w którym potrawa zostaje wydana. Inną korzyścią tych urządzeń jest ich łatwość czyszczenia, mimo tego, że obszar jest duży, to pozbywanie się z niej zabrudzeń jest bardzo proste. Kolejną ich zaletą jest fakt, że są wykonane ze stali nierdzewnej, dzięki czemu urządzenia są mało podatne na zarysowania, czy uszkodzenia. Dodatkowo jest to sprzęt, który mimo swoich rozmiarów jest wyjątkowo lekki i mobilny.

Patelnia gastronomiczna – gwarancja bezpieczeństwa

W naszej ofercie znajdą Państwo patelnie, które są wyposażone w specjalne korby pozwalające na równomierne przechylanie misy, z której korzysta się w momencie zlewania oleju już zużytego. Takie rozwiązanie zabezpiecza użytkownika przed ewentualnym poparzeniem, nie zapominajmy, że korzystanie z patelni uchylnej wiąże się z obcowaniem z gorącym olejem. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym asortymentem.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się