Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Płyty grillowe

Dania z grilla są jednymi z najbardziej popularnych w Polsce. Między innymi dlatego, że zachowują aromat, są niezwykle chrupkie, soczyste, a jednocześnie zdrowe. Ze względu na chęć sprostania oczekiwaniom klientów wiele lokali gastronomicznych inwestuje w płyty grillowe, które są odzwierciedleniem klasycznego grilla. Z tym wyjątkiem, że płyty są zdecydowanie wygodniejsze w użytkowaniu, a zarazem są bardzo uniwersalne. Z ich użyciem możemy przyrządzić wiele potraw, a niektórzy na jej rzecz rezygnują nawet z kuchenki.

Filtruj według

Płyta grillowa – oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo płyty grillowe, które posiadają powierzchnię roboczą ryflowaną, gładką bądź mieszaną, czyli połączenie tych dwóch rodzajów. Płyty gładko-ryflowane cieszą się aktualnie coraz większą popularnością, ze względu na ich większe możliwości obróbki. Podczas wyboru płyty grillowej, będą Państwo musieli również podjąć decyzję dotyczącą jej zasilania, ponieważ oferujemy gazowe płyty grillowe i takie o zasilaniu elektrycznym. U nas znajdą również Państwo patelnie wolnostojące oraz nastawne. Musimy się pochwalić, że współpracujemy z topowymi markami, które od lat funkcjonują w branży gastronomicznej, dzięki czemu możemy Państwu zagwarantować najwyższą jakość produktów.

Płyta grillowa – budowa

Płyty grillowe gastronomiczne posiadają specyficzną budowę, która zapewnia bardzo szybkie nagrzewanie się do wysokiej temperatury oraz utrzymywanie jej przez dłuższy okres. Sprzęt ten gwarantuje najlepsze warunki do przygotowywania różnego rodzaju mięs, ryb, czy warzyw, dzięki możliwości regulowania temperatury w dużym zakresie, średnie od 50 do 310 stopni Celsjusza. Warto dodać, że płyty grillowe, które oferujemy, posiadają specjalne duże zbiorniki na olej, tak aby zapewnić przygotowywanym potrawom, wsiąkanie jak najmniejszej ilości tłuszczu.

Płyta grillowa – bezpieczeństwo

U nas znajdą Państwo płyty grillowe, które charakteryzują się wysoką dbałością o bezpieczeństwo użytkownika. Warto zaznaczyć, że większość modeli posiada specjalne lampki, które sygnalizują, że sprzęt jest włączony. Dodatkowo każda płyta wyposażona jest w antypoślizgowe nóżki, które zapobiegają przesuwanie się sprzętu, co również minimalizuje ryzyko przechylenia się zbiornika z tłuszczem, który mógłby oparzyć kucharza.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się