Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według
Filtruj według
Marka

Rożna do kurczaków

Na samą myśl soczystego kurczaka z rożna ze złocistą, chrupiącą skórką wielu z nas może mieć wzmożony apetyt. Właśnie z tego względu wiele lokalów gastronomicznych jest wyposażone w profesjonalne rożna do kurczaków, dzięki którym można szybko przygotować wyśmienite potrawy.

Filtruj według

Rożen do kurczaka – nasza oferta

Oferujemy Państwu profesjonalne rożna do kurczaków, które są przeznaczone do ciągłej pracy w branży gastronomicznej, opiekają mięso w równomierny sposób, jednocześnie zużywając niewielką ilość energii. Ich ogromną zaletą jest możliwość przygotowywania większej ilości drobiu jednocześnie i bez zbędnego angażowania pracowników w ten proces. W naszej ofercie znajdą Państwo rożna, które różnią się od siebie wielkością oraz sposobem podgrzewania – istnieją rożna gazowe i elektryczne. W gazowych rożnach wysoką temperaturę zapewniają palniki, natomiast w elektrycznych specjalne grzałki. Niezależnie od tego, który rodzaj Państwo wybiorą, rożna będą spełniały swoje zadania jednakowo dobrze. Jeżeli mowa o rozmiarach sprzętu, najmniejsze urządzenia potrafią zmieścić jednego bądź kilka kurczaków, natomiast te największe umożliwiają przygotowanie nawet kilkadziesiąt sztuk jednocześnie. Taka różnorodność w naszej ofercie wynika tylko i wyłącznie z naszej chęci jak najlepszego dopasowania konkretnego sprzętu do Państwa potrzeb.

Rożen do kurczaka – jakość sprzętu

Oferujemy wyłącznie sprzęt, który został wyprodukowany przez sprawdzone, profesjonalne firmy, które cechują się wykorzystaniem jak najwyższej jakości materiałów do ich stworzenia, ale również dbałością o funkcjonalność, wygodę użytkowania, a także bezpieczeństwo. Oferujemy głównie modele wykonane ze stali nierdzewnej, która zapewni Państwu ochronę przed korozją, uszkodzeniami mechanicznymi oraz łatwość w czyszczeniu. Niektóre z modeli posiadają niezależne widelce, które umożliwiają regulowanie każdego kurczaka z osobna.

Rożen do kurczaka – bezpieczeństwo

U nas znajdą Państwo sprzęt, który jest wyposażony w specjalny system bezpieczeństwa. Są to szyby, które posiadają magnetyczne zamknięcie oraz atermiczne rączki umożliwiające nam sięganie za drzwiczki bez konieczności używania rękawicy kuchennej.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się