Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Sous Vide

Coraz większa konkurencja w branży gastronomicznej jest efektem jej rozwoju w ciągu ostatnich lat w Polsce. Innym efektem jest korzystanie przez kucharzy z coraz nowszych metod przygotowywania potraw. Jedną z nich jest metoda sous vide, która jest bardzo ceniona zarówno przez krytyków kulinarnych, jak i typowych gości restauracji. Jedną z głównych przyczyn tej sympatii jest zapewnienie potrawom bogatszego smaku i wartości odżywczych. W naszym sklepie mogą Państwo się zaopatrzyć w maszynę do gotowania sous vide, tak aby zapewnić swoim gościom, jak najlepsze wrażenia kulinarne.

Filtruj według

Sous vide – metoda

Warto wyjaśnić czym w ogóle jest metoda sous vide. Otóż opiera się ona na kąpieli wodnej i wymaga naprawdę dużej ilości czasu. Proces gotowania tą metodą rozpoczyna się w momencie zapakowanie konkretnego produktu, na przykład mięsa, w woreczki, w których zamyka się produkt bezpróżniowo, następnie wkłada się je do maszyny i pozostawia na określoną ilość godzin. Temperatura gotowania w maszynie, którą Państwu oferujemy, jest idealnie utrzymywana na tym samym poziomie – około 55-60 stopni Celsjusza, dzięki wbudowanemu termostatowi. Dzięki temu możecie Państwo być pewni, że mięso będzie idealnie soczyste i równomiernie ugotowane.

Cyrkulator sous vide – nasza oferta

Maszyny do przygotowywania produktów w ten sposób profesjonalnie nazywają się cyrkulatorami suos vide. W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości sprzęt, który jest przeznaczony do pracy ciągłej w gastronomii. Warto zaznaczyć, że współpracujemy z producentami, którzy specjalizują się w tworzeniu specjalistycznych urządzeń gastronomicznych, dzięki czemu mogą Państwo być pewni, że sprzęt jest wykonany z wysokojakościowych materiałów. W naszej ofercie znajdą Państwo cyrkulatory wykonane ze stali nierdzewnej, która zapobiega korozji, dzięki czemu możliwe jest ich wieloletnie i bezawaryjne użytkowanie. Posiadamy urządzenia różnej wielkości, dzięki temu mogą Państwo wybrać takie, które idealnie wpasuje się w Wasze potrzeby.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się